fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MORIS посилює практику військового права – спеціальним радником компанії став генерал-майор Артем Лучніков

21/ 05/ 2024
  Зважаючи на зростаючу кількість справ у сфері військового права як в частині захисту військовослужбовців, так і щодо консультування бізнесу в цій галузі, юридична компанія MORIS запросила до співпраці генерал-майора ЗСУ (запасу) Артема Лучнікова. Він став спеціальним радником з питань військового права та розпочав роботу в компанії. Генерал-майор Лучніков має понад 30 років як бойового, так і управлінського досвіду служби у Збройних Силах України. З жовтня 2011 року — начальник оперативного відділення 25-ї окремої повітрянодесантної бригади 6-го армійського корпусу. З 2014 року у складі 25-ї окремої повітрянодесантної бригади 6-го армійського корпусу брав участь у російсько-українській війні. У 2021-24 роках обіймав посаду начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ. Ветеран російсько-української війни. Артем Лучніков є магістром державного військового управління (Національний університет оборони України), магістром державного управління (Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України). Завдяки досвіду та експертизі генерал-майора Лучнікова ми зможемо бути ще більш ефективними у питаннях, повʼязаних із захистом прав військовослужбовців і членів їхніх родин, проходженням військової служби таконсультуванням з питань мобілізаційного законодавства тощо.

Зважаючи на зростаючу кількість справ у сфері військового права як в частині захисту військовослужбовців, так і щодо консультування бізнесу в цій галузі, юридична компанія MORIS запросила до співпраці генерал-майора ЗСУ (запасу) Артема Лучнікова. Він став спеціальним радником з питань військового права та розпочав роботу в компанії.

Генерал-майор Лучніков має понад 30 років як бойового, так і управлінського досвіду служби у Збройних Силах України. З жовтня 2011 року — начальник оперативного відділення 25-ї окремої повітрянодесантної бригади 6-го армійського корпусу. З 2014 року у складі 25-ї окремої повітрянодесантної бригади 6-го армійського корпусу брав участь у російсько-українській війні.

У 2021-24 роках обіймав посаду начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ. Ветеран російсько-української війни.

Артем Лучніков є магістром державного військового управління (Національний університет оборони України), магістром державного управління (Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Завдяки досвіду та експертизі генерал-майора Лучнікова ми зможемо бути ще більш ефективними у питаннях, повʼязаних із захистом прав військовослужбовців і членів їхніх родин, проходженням військової служби таконсультуванням з питань мобілізаційного законодавства тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: