fbpx

MOODY’S підвищило рейтинг банку «Південний»

18/ 06/ 2020
  Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло на один щабель усі позиції рейтингової оцінки Акціонерного банку «Південний», у тому числі базову оцінку кредитоспроможності (cаа1 → b3). Прогноз – «стабільний». Про це повідомляється в прес-релізі агентства. Це максимально можливе значення для українського банку за існуючого суверенного рейтингу країни, який також було піднято на один щабель (Саа1 → b3). Агентство відзначило стійкий рівень дохідності, достатній запас капіталу, істотний буфер ліквідності та низьку залежність від міжбанківських ресурсів. Перегляд рейтингу підтверджує підвищення фінансової стійкості банку. Акціонерний банк «Південний» виконує всі економічні нормативи та демонструє високі значення достатності капіталу. Станом на 1 червня 2020 року норматив достатності регулятивного капіталу становить 14,2 % (нормативне значення – 10 %), норматив достатності основного капіталу становить 11,1 % (нормативне значення – 7 %).

Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло на один щабель усі позиції рейтингової оцінки Акціонерного банку «Південний», у тому числі базову оцінку кредитоспроможності (cаа1 → b3). Прогноз – «стабільний».

Про це повідомляється в прес-релізі агентства.

Це максимально можливе значення для українського банку за існуючого суверенного рейтингу країни, який також було піднято на один щабель (Саа1 → b3).

Агентство відзначило стійкий рівень дохідності, достатній запас капіталу, істотний буфер ліквідності та низьку залежність від міжбанківських ресурсів.

Перегляд рейтингу підтверджує підвищення фінансової стійкості банку.

Акціонерний банк «Південний» виконує всі економічні нормативи та демонструє високі значення достатності капіталу. Станом на 1 червня 2020 року норматив достатності регулятивного капіталу становить 14,2 % (нормативне значення – 10 %), норматив достатності основного капіталу становить 11,1 % (нормативне значення – 7 %).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: