fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Монделіс Україна» передала 17 неонатальних інкубаторів для медичних закладів в 9 містах України

28/ 03/ 2024
    Київ – 27 березня 2024 – Компанія «Монделіс Україна» передала 17 сучасних неонатальних інкубаторів для десяти лікарень в різних куточках країни. Загальна вартість наданого обладнання склала понад 14,5 мільйонів гривень. Через стрес та постійну небезпеку під час війни кількість складних пологів та діток, які потребують підтримки з перших хвилин життя, значно зросла. Тож від наявності та доступності у пологовому відділенні неонатального інкубатора прямо залежать шанси на порятунок маленьких пацієнтів. Неонатальні інкубатори (інша назва – кювези) використовуються для захисту немовлят та підтримки найважливіших функцій їхнього організму. Всередині інкубаторів підтримуються оптимальні умови для виходжування та лікування передчасно народжених і ослаблених діток. На початку 2024 року завдяки фінансовій підтримці Mondelēz International Foundation та у співпраці із благодійним фондом «Благомай» інкубатори отримали лікарні та перинатальні центри у Київській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Черкаській, Дніпропетровській, Рівненській та Волинській областях. «Ми продовжуємо послідовно та цілеспрямовано підтримувати Україну та українські громади в цей важкий час повномасштабної війни. Новим етапом наших благодійних ініціатив стала підтримка наймолодших та найменших українців. Тих, хто потребує медичної допомоги та особливого догляду уже з перших днів свого життя. Ці 17 сучасних інкубаторів, які ми передали лікарням та перинатальним центрам в дев’яти містах України, уже допомагають рятувати життя та здоров’я маленьких пацієнтів». - прокоментував Андрій Самусенко, Генеральний директор «Монделіс Україна». Ця допомога стала продовженням благодійних ініціатив компанії «Монделіс» з підтримки українських закладів охорони здоров’я під час війни. З 2022 року компанія передала необхідне обладнання для 25 лікарень, перинатальних та реабілітаційних центрів, що покращило доступу до медичних послуг для понад 500 000 українців. Детальніше про надану допомогу – у відео за посиланням. https://www.youtube.com/watch?v=1YvN_HPoLgc Про «Монделіс Україна» Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та представлена на ринку брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls. До складу компанії входять Тростянецька кондитерська фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях. Додаткова інформація про компанію – на сайті mondelezinternational.com/ukraine
01/

 

Київ – 27 березня 2024 – Компанія «Монделіс Україна» передала 17 сучасних неонатальних інкубаторів для десяти лікарень в різних куточках країни. Загальна вартість наданого обладнання склала понад 14,5 мільйонів гривень.

Через стрес та постійну небезпеку під час війни кількість складних пологів та діток, які потребують підтримки з перших хвилин життя, значно зросла. Тож від наявності та доступності у пологовому відділенні неонатального інкубатора прямо залежать шанси на порятунок маленьких пацієнтів. Неонатальні інкубатори (інша назва – кювези) використовуються для захисту немовлят та підтримки найважливіших функцій їхнього організму. Всередині інкубаторів підтримуються оптимальні умови для виходжування та лікування передчасно народжених і ослаблених діток.

На початку 2024 року завдяки фінансовій підтримці Mondelēz International Foundation та у співпраці із благодійним фондом «Благомай» інкубатори отримали лікарні та перинатальні центри у Київській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Черкаській, Дніпропетровській, Рівненській та Волинській областях.

«Ми продовжуємо послідовно та цілеспрямовано підтримувати Україну та українські громади в цей важкий час повномасштабної війни. Новим етапом наших благодійних ініціатив стала підтримка наймолодших та найменших українців. Тих, хто потребує медичної допомоги та особливого догляду уже з перших днів свого життя. Ці 17 сучасних інкубаторів, які ми передали лікарням та перинатальним центрам в дев’яти містах України, уже допомагають рятувати життя та здоров’я маленьких пацієнтів». – прокоментував Андрій Самусенко, Генеральний директор «Монделіс Україна».

Ця допомога стала продовженням благодійних ініціатив компанії «Монделіс» з підтримки українських закладів охорони здоров’я під час війни. З 2022 року компанія передала необхідне обладнання для 25 лікарень, перинатальних та реабілітаційних центрів, що покращило доступу до медичних послуг для понад 500 000 українців.

Детальніше про надану допомогу – у відео за посиланням.

Про «Монделіс Україна»

Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та представлена на ринку брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls.

До складу компанії входять Тростянецька кондитерська фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях.

Додаткова інформація про компанію – на сайті mondelezinternational.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: