fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Модульна програма для менеджерів «Підвищення управлінської кваліфікації»

12/ 09/ 2018
  Шановні друзі! У вересні компанія Jansen Capital Management запрошує Вас пройти Модульну програму для менеджерів «Підвищення управлінської кваліфікації». Чотири модулі розбито на чотири дні: 21-22 вересня і 5-6 жовтня. Кількість місць обмежена, тому радимо записуватися заздалегідь. Запросити програму курсу і квитки можна за телефоном: +38 044 391 63 23 (22). «Підвищення управлінської кваліфікації» - базовий курс як для початківців, так і для досвідчених менеджерів. Мета курсу: підвищення особистої відповідальності і поліпшення навичок управлінської комунікації. Програма складається з модулів, присвячених основам планування, делегування, мотивації, управління змінами, а також побудови ефективної команди. Тривалість кожного модуля - один день. За підсумками навчання учасники програми складають іспит - рішення управлінського кейсу. Співвідношення практичної і теоретичної частини - 70/30. #JansenCapitalManagement

Шановні друзі!

У вересні компанія Jansen Capital Management запрошує Вас пройти Модульну програму для менеджерів «Підвищення управлінської кваліфікації».

Чотири модулі розбито на чотири дні: 21-22 вересня і 5-6 жовтня. Кількість місць обмежена, тому радимо записуватися заздалегідь. Запросити програму курсу і квитки можна за телефоном: +38 044 391 63 23 (22).

«Підвищення управлінської кваліфікації» – базовий курс як для початківців, так і для досвідчених менеджерів.

Мета курсу: підвищення особистої відповідальності і поліпшення навичок управлінської комунікації.

Програма складається з модулів, присвячених основам планування, делегування, мотивації, управління змінами, а також побудови ефективної команди. Тривалість кожного модуля – один день.

За підсумками навчання учасники програми складають іспит – рішення управлінського кейсу.

Співвідношення практичної і теоретичної частини – 70/30.

#JansenCapitalManagement

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: