fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мобільний додаток від Watsons Україна отримав оновлення

16/ 07/ 2020
  Оновлення спростить процес авторизації та дозволить переглядати спеціальні пропозиції для власників статусу Watsons Premium. На чолі усіх процесів компанії стоїть робота із клієнтським досвідом та орієнтування на потреби клієнтів. Саме тому, розробляючи мобільний додаток, Watsons проводить попередні тестування серед користувачів та реалізує оновлення на основі відгуків та побажань. Зокрема, нещодавні зміни торкнулися алгоритму авторизації у додатку та відображення статусу Watsons Premium учасників програми лояльності. Не оминули і побажання користувачів IOS, які тепер зможуть використовувати Apple ID для входу у додаток. У планах компанії вмістити функціонал сайту у мобільний додаток та зробити його ще зручнішим для користувачів.  Сьогодні Watsons оптимізує усі процеси та рухається у напрямку діджитал трансформації, тому велика увага приділяється саме онлайн платформам та сервісам, які дозволяють швидко та зручно придбати товари. Лише в червні мобільний додаток Watsons завантажили більше 20,000 користувачів, а загальна кількість за 2 місяці сягнула позначки майже 60,000. Довідка Watsons Україна - провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також - Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоровя» шість разів. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. Прес-служба Watsons Менеджер з корпоративних комунікацій Маханьова Дарина +38063 957 01 14

Оновлення спростить процес авторизації та дозволить переглядати спеціальні пропозиції для власників статусу Watsons Premium.

На чолі усіх процесів компанії стоїть робота із клієнтським досвідом та орієнтування на потреби клієнтів. Саме тому, розробляючи мобільний додаток, Watsons проводить попередні тестування серед користувачів та реалізує оновлення на основі відгуків та побажань. Зокрема, нещодавні зміни торкнулися алгоритму авторизації у додатку та відображення статусу Watsons Premium учасників програми лояльності. Не оминули і побажання користувачів IOS, які тепер зможуть використовувати Apple ID для входу у додаток.

У планах компанії вмістити функціонал сайту у мобільний додаток та зробити його ще зручнішим для користувачів.  Сьогодні Watsons оптимізує усі процеси та рухається у напрямку діджитал трансформації, тому велика увага приділяється саме онлайн платформам та сервісам, які дозволяють швидко та зручно придбати товари.

Лише в червні мобільний додаток Watsons завантажили більше 20,000 користувачів, а загальна кількість за 2 місяці сягнула позначки майже 60,000.

Довідка

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: