fbpx

Міжрегіональна зустріч членів Координаційних Рад Асоціації

10/ 06/ 2020

Відбулась онлайн зустріч членів Координаційних Рад Асоціації Дніпра, Львова, Одеси та Харкова аби спланувати стратегію розвитку регіональних офісів з урахуванням нових реалій та налагодження міжрегіональних бізнес-зв’язків.

Серед основних ідей представниками бізнесу було озвучено важливість продовження активного впровадження діджиталізації всіх процесів та проведення онлайн зустрічей, об’єднання зусиль різних підприємств з метою зміцнення міжгалузевого співробітництва, просування нових законодавчих ініціатив у напрямку підтримки бізнесу та зменшення оподаткування, зміцнення позиції України на Західно-Європейському ринку з метою переорієнтації Європейських концернів на українських постачальників.

Юлія Краснова, керівник департаменту з регіонального розвитку Асоціації та модератор зустрічі, підсумовуючи виступи зазначила: “ Ми можемо стати ще впевненішими і потужнішими за рахунок об’єднання зусиль і комунікації. Тож важливо крокувати разом задля досягнення цілей”. Дякуємо усім учасникам за чудове спілкування! Разом ми сила!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: