fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжрегіональна зустріч членів Координаційних Рад Асоціації

10/ 06/ 2020
  Відбулась онлайн зустріч членів Координаційних Рад Асоціації Дніпра, Львова, Одеси та Харкова аби спланувати стратегію розвитку регіональних офісів з урахуванням нових реалій та налагодження міжрегіональних бізнес-зв’язків. Серед основних ідей представниками бізнесу було озвучено важливість продовження активного впровадження діджиталізації всіх процесів та проведення онлайн зустрічей, об’єднання зусиль різних підприємств з метою зміцнення міжгалузевого співробітництва, просування нових законодавчих ініціатив у напрямку підтримки бізнесу та зменшення оподаткування, зміцнення позиції України на Західно-Європейському ринку з метою переорієнтації Європейських концернів на українських постачальників. Юлія Краснова, керівник департаменту з регіонального розвитку Асоціації та модератор зустрічі, підсумовуючи виступи зазначила: “ Ми можемо стати ще впевненішими і потужнішими за рахунок обєднання зусиль і комунікації. Тож важливо крокувати разом задля досягнення цілей”. Дякуємо усім учасникам за чудове спілкування! Разом ми сила!

Відбулась онлайн зустріч членів Координаційних Рад Асоціації Дніпра, Львова, Одеси та Харкова аби спланувати стратегію розвитку регіональних офісів з урахуванням нових реалій та налагодження міжрегіональних бізнес-зв’язків.

Серед основних ідей представниками бізнесу було озвучено важливість продовження активного впровадження діджиталізації всіх процесів та проведення онлайн зустрічей, об’єднання зусиль різних підприємств з метою зміцнення міжгалузевого співробітництва, просування нових законодавчих ініціатив у напрямку підтримки бізнесу та зменшення оподаткування, зміцнення позиції України на Західно-Європейському ринку з метою переорієнтації Європейських концернів на українських постачальників.

Юлія Краснова, керівник департаменту з регіонального розвитку Асоціації та модератор зустрічі, підсумовуючи виступи зазначила: “ Ми можемо стати ще впевненішими і потужнішими за рахунок об’єднання зусиль і комунікації. Тож важливо крокувати разом задля досягнення цілей”. Дякуємо усім учасникам за чудове спілкування! Разом ми сила!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: