fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжрегіональна зустріч членів Координаційних Рад Асоціації

17/ 12/ 2020
  Відбулась друга у поточному році онлайн-зустріч членів Координаційних рад European Business Association: EBA Dnipro, EBA Lviv, EBA Odesa та EBA Kharkiv. Цього разу ми вітали новообраних членів та Голів рад у регіонах, підбивали підсумки 2020 року та обмінювались очікуваннями і планами на 2021-й.  Так, цей буремний рік приніс нам багато нових викликів та перемог. Однак, будь-яка криза рано чи пізно закінчується. Тож, разом з Головами та членами регіональних Координаційних рад  обговорили та озвучили основні ідеї для покращення існуючого становища і бізнес-клімату.  Учасники  наголосили на необхідності залучення нових інвестицій, продовження активної діджиталізації бізнес-процесів, оптимізації витрат на виробництво, поширення інформації про діяльність компаній та реалізацію спільних межрегіональних лобінгових ініціатив, тощо.  Одною з важливих колективних ініціатив, яка була висунута Львівським офісом ЕВА ,  є фінансове  забезпечення працівників, що мобілізовані/служать за контрактом. Це створює додаткове навантаження на фонд оплати праці (витрати на співробітника, якого фізично нема на підприємстві). Питання ще не вирішене на сьогоднішній день, але ми  плануємо піднімати його на самому високому рівні, тож, оперативно збираємо інформацію. Якщо Ваша компанія стикнулась з цією проблемою, будь ласка, повідомте нас! Дякуємо усім за участь, а Юлії Красновій, керівнику Департаменту з регіонального розвитку Асоціації, за модерацію  та плідну координацію протягом року! Адже саме разом ми можемо бути найбільш ефективними та максимально використовувати такий потужний ресурс як ЕВА.

Відбулась друга у поточному році онлайн-зустріч членів Координаційних рад European Business Association: EBA Dnipro, EBA Lviv, EBA Odesa та EBA Kharkiv. Цього разу ми вітали новообраних членів та Голів рад у регіонах, підбивали підсумки 2020 року та обмінювались очікуваннями і планами на 2021-й. 

Так, цей буремний рік приніс нам багато нових викликів та перемог. Однак, будь-яка криза рано чи пізно закінчується. Тож, разом з Головами та членами регіональних Координаційних рад  обговорили та озвучили основні ідеї для покращення існуючого становища і бізнес-клімату.  Учасники  наголосили на необхідності залучення нових інвестицій, продовження активної діджиталізації бізнес-процесів, оптимізації витрат на виробництво, поширення інформації про діяльність компаній та реалізацію спільних межрегіональних лобінгових ініціатив, тощо. 

Одною з важливих колективних ініціатив, яка була висунута Львівським офісом ЕВА ,  є фінансове  забезпечення працівників, що мобілізовані/служать за контрактом. Це створює додаткове навантаження на фонд оплати праці (витрати на співробітника, якого фізично нема на підприємстві). Питання ще не вирішене на сьогоднішній день, але ми  плануємо піднімати його на самому високому рівні, тож, оперативно збираємо інформацію. Якщо Ваша компанія стикнулась з цією проблемою, будь ласка, повідомте нас!

Дякуємо усім за участь, а Юлії Красновій, керівнику Департаменту з регіонального розвитку Асоціації, за модерацію  та плідну координацію протягом року! Адже саме разом ми можемо бути найбільш ефективними та максимально використовувати такий потужний ресурс як ЕВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: