fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародний рейтинг The Legal 500 включив Dynasty Law & Investment в ТОП-3 кращих юридичних компаній в сфері Міжнародної торгівлі

14/ 04/ 2022
  Кожного дня, не дивлячись на війну та інші «виклики долі» - ми продовжуємо працювати бо маємо мету! Компанія Dynasty Law & Investment – не зупиняла свою роботу ні на один день, ми підтримуємо зв’язок з клієнтами, з власною командою та робимо все для того щоб підтримати економіку країни, кожного з фахівців та клієнтів. Сьогодні ми поділимось з вами дуже крутою новиною! Міжнародний рейтинг The Legal 500 включив Dynasty Law & Investment в ТОП-3 кращих юридичних компаній в сфері Міжнародної торгівлі. Компанія Dynasty Law & Investment вітає власну команду чемпіонів! Попереду нас чекають нові звершення та перемоги!

Кожного дня, не дивлячись на війну та інші «виклики долі» – ми продовжуємо працювати бо маємо мету!

Компанія Dynasty Law & Investment – не зупиняла свою роботу ні на один день, ми підтримуємо зв’язок з клієнтами, з власною командою та робимо все для того щоб підтримати економіку країни, кожного з фахівців та клієнтів.

Сьогодні ми поділимось з вами дуже крутою новиною!

Міжнародний рейтинг The Legal 500 включив Dynasty Law & Investment в ТОП-3 кращих юридичних компаній в сфері Міжнародної торгівлі.

Компанія Dynasty Law & Investment вітає власну команду чемпіонів!

Попереду нас чекають нові звершення та перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: