fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародні інвестори у ВДЕ закликають Уряд підписати Меморандум про взаємопорозуміння

25/ 05/ 2020
  Міжнародні інвестори в сектор відновлювальних джерел енергії  за участі Міністерства енергетики та захисту довкілля консолідували свої пропозиції щодо підтримки та стабілізації фінансової ситуації на енергетичному ринку та звертаються до Прем’єр-міністра України із закликом підписати Меморандум про взаємопорозуміння, де, власне, систематизовано дані пропозиції. Так, інвестори, відповідно до норм Меморандуму, йдуть на добровільну реструктуризацію «зеленого тарифу», тим самим, забезпечуючи поступовий та успішний перехід до системи аукціонів та зменшення нестабільного фінансового становища ДП «Гарантований покупець». Зі сторони ж держави бізнес очікує на стабільність правил гри, аби була можливість планувати подальшу діяльність з врахуванням довгострокових перспектив. Євгеній Скульський. Координатор Комітету з енергетики Європейської Бізнес Асоціації. Підписання даного Меморандуму стане важливим сигналом міжнародному співтовариству та європейським партнерам щодо виконання Україною взятих на себе зобов’язань. Адже це буде означати, що і держава, і бізнес визначились з правилами гри, публічно їх задекларували та підтримали готовність працювати по ним, а не постійно вносити певні новації. Це, в свою чергу, відкидає і можливість сценарію міжнародних арбітражів. Крім того, відкриває шлях для нових інвестицій у сектор ВДЕ та економіку України. Варто зауважити, що інвестори всіляко прагнуть конструктивно зробити свій внесок у вирішення поточної енергетичної кризи в Україні та сприяти подальшому залученню інвестицій в енергетичний сектор і сподіваються на аналогічне прагнення з боку влади. Очікуваним результатом же стане вирішення критичних проблем в економіці і енергетиці країни та примноження інвестицій в країну, загальна сума яких уже перевищує 10 млрд доларів США. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається на якнайскоріше підписання Меморандуму про взаєморозуміння!

Міжнародні інвестори в сектор відновлювальних джерел енергії  за участі Міністерства енергетики та захисту довкілля консолідували свої пропозиції щодо підтримки та стабілізації фінансової ситуації на енергетичному ринку та звертаються до Прем’єр-міністра України із закликом підписати Меморандум про взаємопорозуміння, де, власне, систематизовано дані пропозиції.

Так, інвестори, відповідно до норм Меморандуму, йдуть на добровільну реструктуризацію «зеленого тарифу», тим самим, забезпечуючи поступовий та успішний перехід до системи аукціонів та зменшення нестабільного фінансового становища ДП «Гарантований покупець». Зі сторони ж держави бізнес очікує на стабільність правил гри, аби була можливість планувати подальшу діяльність з врахуванням довгострокових перспектив.

Євгеній Скульський Координатор Комітету з енергетики Європейської Бізнес Асоціації
Підписання даного Меморандуму стане важливим сигналом міжнародному співтовариству та європейським партнерам щодо виконання Україною взятих на себе зобов’язань. Адже це буде означати, що і держава, і бізнес визначились з правилами гри, публічно їх задекларували та підтримали готовність працювати по ним, а не постійно вносити певні новації. Це, в свою чергу, відкидає і можливість сценарію міжнародних арбітражів. Крім того, відкриває шлях для нових інвестицій у сектор ВДЕ та економіку України.

Варто зауважити, що інвестори всіляко прагнуть конструктивно зробити свій внесок у вирішення поточної енергетичної кризи в Україні та сприяти подальшому залученню інвестицій в енергетичний сектор і сподіваються на аналогічне прагнення з боку влади. Очікуваним результатом же стане вирішення критичних проблем в економіці і енергетиці країни та примноження інвестицій в країну, загальна сума яких уже перевищує 10 млрд доларів США.

Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається на якнайскоріше підписання Меморандуму про взаєморозуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: