fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародне рейтингове агентство MOODY’S підвищило рейтинги банку «Південний»

14/ 01/ 2019
  Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S переглянуло рейтинги банку «Південний». У результаті банк «Південний» піднявся на одну сходинку в рейтингу оцінки ризику (Саа1 → B3). Довгостроковий рейтинг депозитів банку був також переглянутий у бік поліпшення (Саa2 → Саа1 зі «стабільним» прогнозом). Крім того, MOODY`S підвищило на один щабель базову оцінку кредитоспроможності банку (Саa2 → Саа1). Це максимально можливе значення для українського банку при існуючому суверенному рейтингу України (Cаа1), який був також переглянутий на один щабель вгору (Саа2 → Саа1). Зростанню рейтингів банку «Південний» сприяли такі чинники, як поліпшення якості активів, значне зростання прибутковості (більш ніж у три рази за підсумками 9 місяців поточного року), істотний запас ліквідності та низька залежність від міжбанківських ресурсів. «Банк «Південний» виконує всі економічні нормативи НБУ і продовжує нарощувати достатність капіталу. Норматив Н2 виріс з 10,37 % на початок 2018 року до 11,77 % станом на 26 грудня 2018 року, — зазначив директор фінансового департаменту банку «Південний» Дмитро Вотченко. — До того ж банк «Південний» — єдиний український банк із приватним капіталом, який співпрацює з міжнародним рейтинговим агентством, що є додатковим підтвердженням надійності банку і його націленості на довгостроковий стійкий розвиток». Банк «Південний» — універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами перших 9 місяців 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S переглянуло рейтинги банку «Південний». У результаті банк «Південний» піднявся на одну сходинку в рейтингу оцінки ризику (Саа1 → B3). Довгостроковий рейтинг депозитів банку був також переглянутий у бік поліпшення (Саa2 → Саа1 зі «стабільним» прогнозом).

Крім того, MOODY`S підвищило на один щабель базову оцінку кредитоспроможності банку (Саa2 → Саа1). Це максимально можливе значення для українського банку при існуючому суверенному рейтингу України (Cаа1), який був також переглянутий на один щабель вгору (Саа2 → Саа1).

Зростанню рейтингів банку «Південний» сприяли такі чинники, як поліпшення якості активів, значне зростання прибутковості (більш ніж у три рази за підсумками 9 місяців поточного року), істотний запас ліквідності та низька залежність від міжбанківських ресурсів.

«Банк «Південний» виконує всі економічні нормативи НБУ і продовжує нарощувати достатність капіталу. Норматив Н2 виріс з 10,37 % на початок 2018 року до 11,77 % станом на 26 грудня 2018 року, — зазначив директор фінансового департаменту банку «Південний» Дмитро Вотченко. — До того ж банк «Південний» — єдиний український банк із приватним капіталом, який співпрацює з міжнародним рейтинговим агентством, що є додатковим підтвердженням надійності банку і його націленості на довгостроковий стійкий розвиток».

Банк «Південний» — універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України.

За результатами перших 9 місяців 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: