fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Місяць захисту прав дітей від СОС Дитячі Містечка Україна

30/ 06/ 2020
  1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Цей день був запроваджений, щоб нагадати дорослим - кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Міжнародна благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна» у рамках Місяця захисту прав дітей підготувала просвітницькі матеріали про правильну та ефективну допомогу дітям з інтернатів, родин у складних життєвих обставинах та ін. Напередодні 1 червня організація розпитала в дітей з підопічних прийомних родин та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, у Київській та Луганській областях, що для них значить захист. Що з цього вийшло, дивіться у відео https://www.youtube.com/watch?v=FN4rBQH3iNo Програмна директорка організації - Даря Касьянова поділилась порадами, як правильно допомагати дітям в інтернатних закладах - https://bit.ly/30RB84O. Везти купу мяких іграшок до дитячого будинку з нагоди 1 червня – недієвий та часом навіть шкідливий варіант допомоги дітям. У матеріалі Даря дає відповіді на наступні питання: Що потрібно знати про дітей в інтернатних закладах? З чого починати допомогу дітям в інтернатних закладах? Що потрібно дітям? Що ще потрібно знати про допомогу дітям? Яка допомога дітям є найбільш ефективною? Допомога дітям в інтернатах має бути регулярною і надаватись постійною командою. Таких волонтерів спеціально тренують, вчать розрізняти різні маркери насилля, до них запрошують психологів, які розповідають про особливості дітей, травмованих переміщенням в інтернат, наголошує Даря Касьянова. Одним з напрямків роботи організації є допомога родинам, що опинились у складних життєвих обставинах. З початку карантину багато родин зіштовхнулись з новою непростою реальністю. Хтось втратив роботу. Когось відправили у відпустку без збереження заробітної плати. Деякі батьки втратили можливість забезпечити власних дітей найнеобхіднішим – продуктами, ліками, засобами захисту. Не всім вдається опанувати пригнічений емоційний стан та подолати депресію. У такі моменти на допомогу приходить СОС Дитячі Містечка Україна. Спеціалісти організації комплексно підтримують родини у скруті. Вже зараз сім’ї у кризі отримують найнеобхідніше - продуктові та гігієнічні набори. А психологи, педагоги, логопеди надають фахову допомогу підопічним родинам. У рамках Всеукраїнського Марафону Відеомейкерів СОС Дитячі Містечка Україна разом з VIDEOMATICA Production & Academy підготували відео про роботу організації під час карантину - https://bit.ly/3hFohsq Завдяки допомозі усіх небайдужих з початку карантину понад 600 родин у скруті, де виховується більше 1200 дітей, отримали допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна. Долучайтесь до допомоги дітям – надсилайте благодійні внески через сайт - https://sos-ukraine.org/, щоб більше дітей в Україні мали турботливу родину та щасливе дитинство!

1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Цей день був запроваджений, щоб нагадати дорослим – кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Міжнародна благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна» у рамках Місяця захисту прав дітей підготувала просвітницькі матеріали про правильну та ефективну допомогу дітям з інтернатів, родин у складних життєвих обставинах та ін.

Напередодні 1 червня організація розпитала в дітей з підопічних прийомних родин та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, у Київській та Луганській областях, що для них значить захист. Що з цього вийшло, дивіться у відео

Програмна директорка організації – Дар’я Касьянова поділилась порадами, як правильно допомагати дітям в інтернатних закладах – https://bit.ly/30RB84O. Везти купу м’яких іграшок до дитячого будинку з нагоди 1 червня – недієвий та часом навіть шкідливий варіант допомоги дітям. У матеріалі Дар’я дає відповіді на наступні питання:

  • Що потрібно знати про дітей в інтернатних закладах?
  • З чого починати допомогу дітям в інтернатних закладах?
  • Що потрібно дітям?
  • Що ще потрібно знати про допомогу дітям?
  • Яка допомога дітям є найбільш ефективною?

“Допомога дітям в інтернатах має бути регулярною і надаватись постійною командою. Таких волонтерів спеціально тренують, вчать розрізняти різні маркери насилля, до них запрошують психологів, які розповідають про особливості дітей, травмованих переміщенням в інтернат”, наголошує Дар’я Касьянова.

Одним з напрямків роботи організації є допомога родинам, що опинились у складних життєвих обставинах. З початку карантину багато родин зіштовхнулись з новою непростою реальністю. Хтось втратив роботу. Когось відправили у відпустку без збереження заробітної плати. Деякі батьки втратили можливість забезпечити власних дітей найнеобхіднішим – продуктами, ліками, засобами захисту. Не всім вдається опанувати пригнічений емоційний стан та подолати депресію.

У такі моменти на допомогу приходить СОС Дитячі Містечка Україна. Спеціалісти організації комплексно підтримують родини у скруті. Вже зараз сім’ї у кризі отримують найнеобхідніше – продуктові та гігієнічні набори. А психологи, педагоги, логопеди надають фахову допомогу підопічним родинам.

У рамках Всеукраїнського Марафону Відеомейкерів СОС Дитячі Містечка Україна разом з VIDEOMATICA Production & Academy підготували відео про роботу організації під час карантину – https://bit.ly/3hFohsq

Завдяки допомозі усіх небайдужих з початку карантину понад 600 родин у скруті, де виховується більше 1200 дітей, отримали допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна. Долучайтесь до допомоги дітям – надсилайте благодійні внески через сайт – https://sos-ukraine.org/, щоб більше дітей в Україні мали турботливу родину та щасливе дитинство!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: