fbpx

Міський транспорт Дніпра поступово повертається до звичної роботи. Впроваджуються електронні спецперепустки для зручності містян

14/ 05/ 2020
  У звязку з помякшенням карантинних заходів у Дніпрі відновлено роботу всього електротранспорту та 39 автобусних маршрутів. Відтепер проїзд платний, згідно зі встановленим тарифом. Скористатися транспортом можна тільки при наявності спецперепустки, посвідчення особи і засобів індивідуального захисту (маска і рукавички). На лінію вийшли автобусні маршрути № 2, 10, 21-Б, 23, 27, 35, 38, 39, 51, 57-А, 64-Г, 75, 85, 86, 88, 91, 92, 98, 106, 113, 115, 120, 121, 125, 136-А, 141, 151-Б, 153, 157-А. Маршрути № 21, 33, 62, 77, 109 працюють в звичайному режимі. У той же час маршрути № 4, 43, 108, 146-А, 146-Б, 151-Б перевозять пасажирів за затвердженою під час карантину схемою руху. З 14 травня в місті впровадили спеціальний квиток для проїзду у громадському транспорті в електронному вигляді. Відповідний мобільний додаток розробили фахівці департаменту інформаційних технологій міської ради спільно з командою «IT Dnipro Community». За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігоря Маковцева, це дозволить значно скоротити черги у пунктах видачі відповідних документів. Наразі електронну спецперепустку можна отримати через мобільний додаток у Google Play (для смартфонів) або за посиланням. Незабаром ця послуга стане доступною і через App Store. Окрім того, на зупинках громадського транспорту також будуть плакати з відповідним QR-кодом, при зчитуванні якого з’являтиметься посилання на мобільний додаток. Розробка та впровадження додатка, як і його використання, цілком безкоштовні. Для комфорту громадян, зменшення контактів під час карантину та полегшення процедури отримання спеціального квитка у рекордно короткий термін розроблено можливість отримання та використання такого документа в електронному вигляді без паперових заяв і черг – лише за допомогою смартфона. Процедура заповнення заявки є максимально простою. Усю подану інформацію перевіряють працівники ЦНАПу. Після погодження отримання квитка заявнику надійде повідомлення у мобільний додаток щодо його активації, пройшовши яку, ним одразу можна користуватися зі смартфону. Для проїзду за електронним квитком достатньо показати його на смартфоні (роздруковувати не потрібно). Разом із спецперепусткою залишається обов’язковим пред’явлення посвідчення особи. Протягом періоду карантину офіс Асоціації у Дніпрі активно надавав допомогу компаніям ЕВА в отриманні перепусток. Адже, варто зауважити, що механізм не був досить чітко налагоджений та компанії мали проблеми та питання щодо отримання спеціальних документів для співробітників. За час карантину надано допомогу в отриманні 656 перепусток 9 компаніям міста та регіону.

У зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів у Дніпрі відновлено роботу всього електротранспорту та 39 автобусних маршрутів.

Відтепер проїзд платний, згідно зі встановленим тарифом. Скористатися транспортом можна тільки при наявності спецперепустки, посвідчення особи і засобів індивідуального захисту (маска і рукавички).

На лінію вийшли автобусні маршрути № 2, 10, 21-Б, 23, 27, 35, 38, 39, 51, 57-А, 64-Г, 75, 85, 86, 88, 91, 92, 98, 106, 113, 115, 120, 121, 125, 136-А, 141, 151-Б, 153, 157-А.

Маршрути № 21, 33, 62, 77, 109 працюють в звичайному режимі. У той же час маршрути № 4, 43, 108, 146-А, 146-Б, 151-Б перевозять пасажирів за затвердженою під час карантину схемою руху.

З 14 травня в місті впровадили спеціальний квиток для проїзду у громадському транспорті в електронному вигляді. Відповідний мобільний додаток розробили фахівці департаменту інформаційних технологій міської ради спільно з командою «IT Dnipro Community».

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігоря Маковцева, це дозволить значно скоротити черги у пунктах видачі відповідних документів.

Наразі електронну спецперепустку можна отримати через мобільний додаток у Google Play (для смартфонів) або за посиланням. Незабаром ця послуга стане доступною і через App Store. Окрім того, на зупинках громадського транспорту також будуть плакати з відповідним QR-кодом, при зчитуванні якого з’являтиметься посилання на мобільний додаток. Розробка та впровадження додатка, як і його використання, цілком безкоштовні.

Для комфорту громадян, зменшення контактів під час карантину та полегшення процедури отримання спеціального квитка у рекордно короткий термін розроблено можливість отримання та використання такого документа в електронному вигляді без паперових заяв і черг – лише за допомогою смартфона.

Процедура заповнення заявки є максимально простою. Усю подану інформацію перевіряють працівники ЦНАПу. Після погодження отримання квитка заявнику надійде повідомлення у мобільний додаток щодо його активації, пройшовши яку, ним одразу можна користуватися зі смартфону.

Для проїзду за електронним квитком достатньо показати його на смартфоні (роздруковувати не потрібно). Разом із спецперепусткою залишається обов’язковим пред’явлення посвідчення особи.

Протягом періоду карантину офіс Асоціації у Дніпрі активно надавав допомогу компаніям ЕВА в отриманні перепусток. Адже, варто зауважити, що механізм не був досить чітко налагоджений та компанії мали проблеми та питання щодо отримання спеціальних документів для співробітників.

За час карантину надано допомогу в отриманні 656 перепусток 9 компаніям міста та регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: