fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міні-опитування для HR!

14/ 12/ 2022
  Шановні члени ЕВА! Дуже просимо Вас прийняти участь в дослідженні https://forms.gle/PRYa9TXsc36sN2fJ6. Відповідь на питання займе в Вас не більше хвилини часу, але для нас надзвичайно важлива ваша думка! Відповівши на питання Ви не тільки допоможете нам, а й матимете нагоду отримати чудовий подарунок, адже ми хочемо віддячити Вам за допомогу! З настанням холодів ми, ТОВ «ТВТ – Страховий брокер», хочемо зігріти Вас та розіграємо інфрачервоний обігрівач серед тих, хто взяв участь в опитуванні. Розіграш відбудеться 20 грудня 2022 року за допомогою генератора випадкових чисел. Результати ми опублікуємо нанашому сайті https://tbt-broker.com Наперед дякуємо Вам за участь, адже це опитування дуже важливе для нас!

Шановні члени ЕВА! Дуже просимо Вас прийняти участь в дослідженні https://forms.gle/PRYa9TXsc36sN2fJ6.

Відповідь на питання займе в Вас не більше хвилини часу, але для нас надзвичайно важлива ваша думка! Відповівши на питання Ви не тільки допоможете нам, а й матимете нагоду отримати чудовий подарунок, адже ми хочемо віддячити Вам за допомогу!

З настанням холодів ми, ТОВ «ТВТ – Страховий брокер», хочемо зігріти Вас та розіграємо інфрачервоний обігрівач серед тих, хто взяв участь в опитуванні. Розіграш відбудеться 20 грудня 2022 року за допомогою генератора випадкових чисел. Результати ми опублікуємо нанашому сайті https://tbt-broker.com

Наперед дякуємо Вам за участь, адже це опитування дуже важливе для нас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: