fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Mini MBA» — це курс Академії бізнесу EY

17/ 04/ 2024
  «Mini MBA» — це курс Академії бізнесу EY, розроблений спеціально для інтенсивної підготовки менеджерів вищої та середньої ланки з основних бізнес-дисциплін: стратегії, ризик-менеджменту, фінансів, підвищення особистої ефективності, управління ефективністю діяльності. Навчання проводиться в інтерактивній формі, велика частина курсу побудована за методом кейс-стаді, який широко практикується провідними бізнес-школами світу на програмах МBА. На курсі використовуються кейс-стаді Harvard Business School і EY, розглядається кращий досвід роботи як західних, так і національних компаній. По завершенню програми учасники отримають сертифікат Академії бізнесу EY. Стартуємо вже 2 травня — встигніть забрати своє місце! Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.ey.com/uk_ua/academy/mini-mba

«Mini MBA» — це курс Академії бізнесу EY, розроблений спеціально для інтенсивної підготовки менеджерів вищої та середньої ланки з основних бізнес-дисциплін: стратегії, ризик-менеджменту, фінансів, підвищення особистої ефективності, управління ефективністю діяльності.

Навчання проводиться в інтерактивній формі, велика частина курсу побудована за методом кейс-стаді, який широко практикується провідними бізнес-школами світу на програмах МBА.

На курсі використовуються кейс-стаді Harvard Business School і EY, розглядається кращий досвід роботи як західних, так і національних компаній.

По завершенню програми учасники отримають сертифікат Академії бізнесу EY.

Стартуємо вже 2 травня — встигніть забрати своє місце!

Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.ey.com/uk_ua/academy/minimba

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: