fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

⚡️Mind Invest Summit 2024

03/ 07/ 2024
  28-29 червня у Львові відбувся Mind Invest Summit – найбільша цьогорічна конференція для інвесторів, підприємців та стартапів, що розглядають Україну як обєкт інвестування. Захід зібрав збалансований склад спікерів, включаючи представників державних органів, волонтерського руху, великого та середнього бізнесу, інституціональних фондів та ангельських інвесторів. Паралельно відбулась технологічна виставка UA Tech Show, де провідні українські компанії презентували свої останні розробки. Ключові теми: Інвестиційний клімат в Україні під час війни Співпраця з іноземними партнерами Розвиток виробництва та промисловості Важливість інвестицій в освіту та людський капітал Європейська Бізнес Асоціація виступила інформаційним партнером заходу, підтримуючи розвиток бізнес-середовища та залучення інвестицій в Україну. Вечірня програма включала виступи Jazz in Kyiv Band та Ніно Катамадзе в рамках фестивалю Jazz Weekend. Дякуємо всім учасникам за конструктивний діалог та внесок у розвиток інвестиційного потенціалу України!

28-29 червня у Львові відбувся Mind Invest Summit – найбільша цьогорічна конференція для інвесторів, підприємців та стартапів, що розглядають Україну як об’єкт інвестування.

Захід зібрав збалансований склад спікерів, включаючи представників державних органів, волонтерського руху, великого та середнього бізнесу, інституціональних фондів та “ангельських інвесторів”.

Паралельно відбулась технологічна виставка UA Tech Show, де провідні українські компанії презентували свої останні розробки.

Ключові теми:

  • Інвестиційний клімат в Україні під час війни
  • Співпраця з іноземними партнерами
  • Розвиток виробництва та промисловості
  • Важливість інвестицій в освіту та людський капітал

Європейська Бізнес Асоціація виступила інформаційним партнером заходу, підтримуючи розвиток бізнес-середовища та залучення інвестицій в Україну.

Вечірня програма включала виступи Jazz in Kyiv Band та Ніно Катамадзе в рамках фестивалю Jazz Weekend.

Дякуємо всім учасникам за конструктивний діалог та внесок у розвиток інвестиційного потенціалу України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: