fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МІМ вшосте очолив рейтинг бізнес-шкіл України за версією Eduniversal

18/ 11/ 2021
  Чотири пальмові гілки на Eduniversal-2021 отримав Міжнародний інститут менеджменту і тим самим вшосте підтвердив свій високий статус у Східній Європі, залишаючись єдиною бізнес-школою в Україні з нагородою такого рівня. Нагорода 4 Palmes of Excellence у світі має всього 300 бізнес-шкіл, і МІМ стабільно тримається у цьому списку. “2021 рік сміливо можна назвати роком переходу від адаптації до нових умов, до примноження тих успіхів і рішень, які ми здобули. Ми вже не сприймаємо віртуальний простір як вимушений крок, але охоче використовуємо його в якості розширення можливостей для навчання і спілкування, маючи за основу цінність живого спілкування. Результати минулого навчального сезону для нас ознаменувалися початком нового серйозного партнерства – ми успішно навчали лідерству, тренерським навичкам і специфіці зовнішньоекономічної діяльності дві групи слухачів у Таджикистані. І це навчання має свій результат – у Душанбе наші випускники вже відкрили Business Learning Center Tajikistan. Нещодавно ми повернулися з робочої поїздки до США, де відвідали низку провідних бізнес-шкіл і мали змогу побачити, як відбувається навчальний процес там. Ми були приємно здивовані тим, що у деяких випадках технологічні рішення, які використовує МІМ, перебувають навіть на більш високому рівні, ніж у деяких американських бізнес-школах”, - Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ. У рейтингу Eduniversal беруть участь 1000 кращих бізнес-шкіл світу зі 154 країн. Нагорода «Чотири пальмові гілки», яку МІМ заслужено отримує з 2016 року, – показник стабільності і визнання нашої Бізнес-школи не тільки на території України, а й на міжнародній арені.

Чотири пальмові гілки на Eduniversal-2021 отримав Міжнародний інститут менеджменту і тим самим вшосте підтвердив свій високий статус у Східній Європі, залишаючись єдиною бізнес-школою в Україні з нагородою такого рівня. Нагорода 4 Palmes of Excellence у світі має всього 300 бізнес-шкіл, і МІМ стабільно тримається у цьому списку.

“2021 рік сміливо можна назвати роком переходу від адаптації до нових умов, до примноження тих успіхів і рішень, які ми здобули. Ми вже не сприймаємо віртуальний простір як вимушений крок, але охоче використовуємо його в якості розширення можливостей для навчання і спілкування, маючи за основу цінність живого спілкування.

Результати минулого навчального сезону для нас ознаменувалися початком нового серйозного партнерства – ми успішно навчали лідерству, тренерським навичкам і специфіці зовнішньоекономічної діяльності дві групи слухачів у Таджикистані. І це навчання має свій результат – у Душанбе наші випускники вже відкрили Business Learning Center Tajikistan.

Нещодавно ми повернулися з робочої поїздки до США, де відвідали низку провідних бізнес-шкіл і мали змогу побачити, як відбувається навчальний процес там. Ми були приємно здивовані тим, що у деяких випадках технологічні рішення, які використовує МІМ, перебувають навіть на більш високому рівні, ніж у деяких американських бізнес-школах”,Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

У рейтингу Eduniversal беруть участь 1000 кращих бізнес-шкіл світу зі 154 країн. Нагорода «Чотири пальмові гілки», яку МІМ заслужено отримує з 2016 року, – показник стабільності і визнання нашої Бізнес-школи не тільки на території України, а й на міжнародній арені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: