fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MIM першим в Україні отримав 5-річну акредитацію AMBA та BGA

14/ 09/ 2021
  У червні 2021 року, після двох днів всебічного огляду діяльності Бізнес-школи МІМ, Асоціація МВА (АМВА) та Business Graduates Association (BGA) надали Міжнародному інституту менеджменту пятирічну акредитацію. Це робить MIM першою українською бізнес-школою, яка не лише переакредитувала свій пакет програм MBA, а й отримала інституційну акредитацію BGA. П’ятирічна акредитація є найтривалішою з усіх можливих. Отримавши справді глобальну акредитацію, МІМ підтвердив свою позицію провідної бізнес-школи серед країн “Східного партнерства”.  Команда рецензентів особливо відзначила роль MIM в розвитку української бізнес-спільноти, рішучу та впевнену реакцію Бізнес-школи на виклики COVID-19. У своєму виступі після оглядового візиту Луїс Торрас, зовнішній консультант та член Міжнародної консультативної ради з питань акредитації AMBA (Асоціація MBA), сказав:  “МІМ вражаюче прозоро підійшов до акредитації. Очевидно, що Бізнес-школа отримує велику користь від згуртованості та відкритості керівної команди. Ми відзначили, що МІМ реагував на виклики, поставлені як пандемією COVID-19, так і продовженням конфлікту на сході України, зі спритністю та впевненістю. Здається, що заклад занадто скромний і повинен більше висвітлювати свої ініціативи, особливо стосовно принципів BGA: відповідального менеджменту та підприємницьких підходів до навчання”.  МІМ, маючи поважну міжнародну акредитацію, відповідає найвищим стандартам бізнес-освіти, впроваджує останні досягнення в менеджменті, сприяє соціальному та економічному розвитку України. Для бізнесу це має велике значення, адже акредитація AMBA та BGA допомагає MIM висвітлювати найкращі практики, експортувати освітні послуги й знання та бути презентерами українського бізнесу у світі.

У червні 2021 року, після двох днів всебічного огляду діяльності Бізнес-школи МІМ, Асоціація МВА (АМВА) та Business Graduates Association (BGA) надали Міжнародному інституту менеджменту п’ятирічну акредитацію. Це робить MIM першою українською бізнес-школою, яка не лише переакредитувала свій пакет програм MBA, а й отримала інституційну акредитацію BGA. П’ятирічна акредитація є найтривалішою з усіх можливих. Отримавши справді глобальну акредитацію, МІМ підтвердив свою позицію провідної бізнес-школи серед країн “Східного партнерства”. 

Команда рецензентів особливо відзначила роль MIM в розвитку української бізнес-спільноти, рішучу та впевнену реакцію Бізнес-школи на виклики COVID-19. У своєму виступі після оглядового візиту Луїс Торрас, зовнішній консультант та член Міжнародної консультативної ради з питань акредитації AMBA (Асоціація MBA), сказав: 

“МІМ вражаюче прозоро підійшов до акредитації. Очевидно, що Бізнес-школа отримує велику користь від згуртованості та відкритості керівної команди. Ми відзначили, що МІМ реагував на виклики, поставлені як пандемією COVID-19, так і продовженням конфлікту на сході України, зі спритністю та впевненістю. Здається, що заклад занадто скромний і повинен більше висвітлювати свої ініціативи, особливо стосовно принципів BGA: відповідального менеджменту та підприємницьких підходів до навчання”. 

МІМ, маючи поважну міжнародну акредитацію, відповідає найвищим стандартам бізнес-освіти, впроваджує останні досягнення в менеджменті, сприяє соціальному та економічному розвитку України. Для бізнесу це має велике значення, адже акредитація AMBA та BGA допомагає MIM висвітлювати найкращі практики, експортувати освітні послуги й знання та бути презентерами українського бізнесу у світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: