fbpx

Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?

06/ 09/ 2018
    З посмішкою про серйозне! Відбулась дуже інформативна та жвава зустріч в рамках спільних митного, правничого та бухгалтерського комітетів. Ми підняли, як виявилось, надзвичайно актуальне питання: як правильно платити за програмне забезпечення і вести правильну комунікацію з материнською компанією. Олег Кириєвський та Юрій Репета презентували практичні кейси, які показали, що незнання можуть коштувати серйозних наслідків, ознайомили присутніх учасників з можливими ризиками щодо використання програмного забезпечення та поділились рекомендаціями, чому та як бути проактивними, і уникнути неприємних наслідків. Наталія Анохіна також поділилась досвідом з власної юридичної практики та цінними порадами. Дякуємо нашим спікерам за креативний підхід до презентації та відкриту дискусію, учасникам – за активність та запитання, і Advice Group, як завжди, за дружню атмосферу та гостинність.
01/

 

З посмішкою про серйозне!

Відбулась дуже інформативна та жвава зустріч в рамках спільних митного, правничого та бухгалтерського комітетів. Ми підняли, як виявилось, надзвичайно актуальне питання: як правильно платити за програмне забезпечення і вести правильну комунікацію з материнською компанією. Олег Кириєвський та Юрій Репета презентували практичні кейси, які показали, що незнання можуть коштувати серйозних наслідків, ознайомили присутніх учасників з можливими ризиками щодо використання програмного забезпечення та поділились рекомендаціями, чому та як бути проактивними, і уникнути неприємних наслідків. Наталія Анохіна також поділилась досвідом з власної юридичної практики та цінними порадами.

Дякуємо нашим спікерам за креативний підхід до презентації та відкриту дискусію, учасникам – за активність та запитання, і Advice Group, як завжди, за дружню атмосферу та гостинність.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: