fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?

06/ 09/ 2018
    З посмішкою про серйозне! Відбулась дуже інформативна та жвава зустріч в рамках спільних митного, правничого та бухгалтерського комітетів. Ми підняли, як виявилось, надзвичайно актуальне питання: як правильно платити за програмне забезпечення і вести правильну комунікацію з материнською компанією. Олег Кириєвський та Юрій Репета презентували практичні кейси, які показали, що незнання можуть коштувати серйозних наслідків, ознайомили присутніх учасників з можливими ризиками щодо використання програмного забезпечення та поділились рекомендаціями, чому та як бути проактивними, і уникнути неприємних наслідків. Наталія Анохіна також поділилась досвідом з власної юридичної практики та цінними порадами. Дякуємо нашим спікерам за креативний підхід до презентації та відкриту дискусію, учасникам – за активність та запитання, і Advice Group, як завжди, за дружню атмосферу та гостинність.
01/

 

З посмішкою про серйозне!

Відбулась дуже інформативна та жвава зустріч в рамках спільних митного, правничого та бухгалтерського комітетів. Ми підняли, як виявилось, надзвичайно актуальне питання: як правильно платити за програмне забезпечення і вести правильну комунікацію з материнською компанією. Олег Кириєвський та Юрій Репета презентували практичні кейси, які показали, що незнання можуть коштувати серйозних наслідків, ознайомили присутніх учасників з можливими ризиками щодо використання програмного забезпечення та поділились рекомендаціями, чому та як бути проактивними, і уникнути неприємних наслідків. Наталія Анохіна також поділилась досвідом з власної юридичної практики та цінними порадами.

Дякуємо нашим спікерам за креативний підхід до презентації та відкриту дискусію, учасникам – за активність та запитання, і Advice Group, як завжди, за дружню атмосферу та гостинність.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: