fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Меценати та спорт»

12/ 10/ 2021
  Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment Кожен із нас, хоча б раз в житті, цікавився спортивними подіями, які відбуваються в Україні, але мало хто замислювався, чого вартий такий результат та яким коштом він дістається? Передусім, запорукою успіху є індивідуальні властивості спортсменів та тренерів, їх відданість певному виду спорту. Але самого лише ентузіазму недостатньо, адже для підготовки спортсменів та участі їх у змаганнях необхідні кошти, іноді навіть не малі. Держава хоч і намагається підтримувати спортсменів, але такої підтримки явно недостатньо, тому «в гру» вступають люди, яких можна назвати справжніми фанатами – меценати, які витрачають власні кошти на підтримку спортсменів чи утримання цілих команд Протягом 30 років незалежності України становище меценатів було законодавчо не врегульовано аж до літа цього року. 2 червня 2021 року прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері фізичної культури і спорту» №1520-IX, яким були внесені зміни до низки законів, в тому числі і Закону України «Про фізичну культуру та спорт», який доповнено правовими нормами, метою яких є законодавче врегулювання відносин між меценатами та безпосередньо особами на користь яких спрямована їх підтримка, а також визначені шляхи заохочення меценатів за їх діяльність. Вірне юридичне оформлення стосунків між суб’єктами спорту та меценатами є основою успішного та тривалого співробітництва, а надати кваліфіковану допомогу у складанні відповідних угод зможуть адвокати Dynasty Law & Investment, які мають широкий досвід у оформленні угод будь-якої складності.

Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment

Кожен із нас, хоча б раз в житті, цікавився спортивними подіями, які відбуваються в Україні, але мало хто замислювався, чого вартий такий результат та яким коштом він дістається? Передусім, запорукою успіху є індивідуальні властивості спортсменів та тренерів, їх відданість певному виду спорту. Але самого лише ентузіазму недостатньо, адже для підготовки спортсменів та участі їх у змаганнях необхідні кошти, іноді навіть не малі. Держава хоч і намагається підтримувати спортсменів, але такої підтримки явно недостатньо, тому «в гру» вступають люди, яких можна назвати справжніми фанатами – меценати, які витрачають власні кошти на підтримку спортсменів чи утримання цілих команд

Протягом 30 років незалежності України становище меценатів було законодавчо не врегульовано аж до літа цього року. 2 червня 2021 року прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері фізичної культури і спорту» №1520-IX, яким були внесені зміни до низки законів, в тому числі і Закону України «Про фізичну культуру та спорт», який доповнено правовими нормами, метою яких є законодавче врегулювання відносин між меценатами та безпосередньо особами на користь яких спрямована їх підтримка, а також визначені шляхи заохочення меценатів за їх діяльність.

Вірне юридичне оформлення стосунків між суб’єктами спорту та меценатами є основою успішного та тривалого співробітництва, а надати кваліфіковану допомогу у складанні відповідних угод зможуть адвокати Dynasty Law & Investment, які мають широкий досвід у оформленні угод будь-якої складності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: