fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier почала приймати Дію

24/ 09/ 2021
  Premier – це український бренд мережі готелів, який має 18-річну історію розвитку на готельному ринку. Разом з Україною він зростає та розвивається, тож впровадження компанією нових цифрових технологій розпочалося разом з виходом Дії 2.0. Першим готелем мережі, що впровадив цифрові документи, став Premier Hotel Palazzo, – чотиризірковий готель, розташований у центрі Полтави. Premier Hotel Palazzo повідомив про це нововведення у своїх соціальних мережах 27 серпня, а невдовзі з’явився у переліку готелів, що приймають Дію на вебсторінці новин державних послуг*. Відтепер не треба копіювати документи чи взагалі мати при собі паспорт, достатньо просканувати QR-код документу на рецепції. Наразі, мережа готелів планує впровадження технології в усіх готелях мережі, бо вірить, що місто має подобатись, а це означає, що перебування у готелі має залишати тільки приємні враження. Мережа готелів Premier – це 16 готелів від 3 до 5 зірок, обєднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц).  * https://diia.gov.ua/news/mandrujte-ukrayinoyu-z-pasportom-u-smartfoni?fbclid=IwAR2sRHjkttZQzHFWD0OoFnE1E2_j2Bdak3uM3WlowotPpIA75XmYlGmjSB4

Premier – це український бренд мережі готелів, який має 18-річну історію розвитку на готельному ринку. Разом з Україною він зростає та розвивається, тож впровадження компанією нових цифрових технологій розпочалося разом з виходом Дії 2.0.

Першим готелем мережі, що впровадив цифрові документи, став Premier Hotel Palazzo, – чотиризірковий готель, розташований у центрі Полтави.

Premier Hotel Palazzo повідомив про це нововведення у своїх соціальних мережах 27 серпня, а невдовзі з’явився у переліку готелів, що приймають Дію на вебсторінці новин державних послуг*.

Відтепер не треба копіювати документи чи взагалі мати при собі паспорт, достатньо просканувати QR-код документу на рецепції.

Наразі, мережа готелів планує впровадження технології в усіх готелях мережі, бо вірить, що місто має подобатись, а це означає, що перебування у готелі має залишати тільки приємні враження.

Мережа готелів Premier – це 16 готелів від 3 до 5 зірок, об’єднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц). 

* https://diia.gov.ua/news/mandrujte-ukrayinoyu-z-pasportom-u-smartfoni?fbclid=IwAR2sRHjkttZQzHFWD0OoFnE1E2_j2Bdak3uM3WlowotPpIA75XmYlGmjSB4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: