fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier планує відреставрувати фасад одного з найбільших готелів Львова

23/ 02/ 2022
    Premier розпочне реставрацію фасаду відомого у Львові Premier Hotel Dnister. Чотиризірковий готель було збудовано у 1982 році у стилі радянського модернізму за проєктом архітекторів Людмили Нівіної, Анатолія Консулова та Ярослава Мастила. Дев’ятиповерхова споруда на 166 номерів входить до трійки найбільших готелів Львова, розташована поряд з парком імені Івана Франка на вулиці Матейка, 6. Минулого року разом з міською радою мережа Premier оголосила всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращий проєктний варіант реконструкції фасаду готелю. Результати було оголошено 15 лютого, перемогу здобув архітектор Тарас Сулик. Його проєкт передбачає максимальне збереження унікального модерністського стилю будови в поєднанні зі стильним оновленням. В рамках реконструкції буде відновлено характерний спіральний в’їзд до готелю та розширено пішохідну зону. «Наша мета — зберегти архітектурний стиль споруди та водночас надати готелю у центрі міста сучасного та актуального виду. Розпочати роботи з реконструкції плануємо до кінця 2022 року», — зазначає головний архітектор мережі Premier Володимир Гриневич. Про готель Premier Hotel Dnister входить до складу готельної мережі Premier, що налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках. Готель, розташований в історичному центрі Львова на вул. Матейка, 6. Інфраструктура Premier Hotel Dnister включає 166 номерів різного класу, 2 ресторани,  5 конференц залів площею 724. Зараз готель проходить поетапну реконструкцію, яка розпочалася з будівництва нового велнес центру, а у квітні планується відкрити новий конференц зал на 450 місць. Контакти Адреса: вул. Матейка, 6, Львів Тел.: +38 (032) 297 43 05/06; +38 (032) 297 43 17 Viber: +38 (067) 673 67 05 E-mail: [email protected]
01/

 

Premier розпочне реставрацію фасаду відомого у Львові Premier Hotel Dnister.

Чотиризірковий готель було збудовано у 1982 році у стилі радянського модернізму за проєктом архітекторів Людмили Нівіної, Анатолія Консулова та Ярослава Мастила.

Дев’ятиповерхова споруда на 166 номерів входить до трійки найбільших готелів Львова, розташована поряд з парком імені Івана Франка на вулиці Матейка, 6.

Минулого року разом з міською радою мережа Premier оголосила всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращий проєктний варіант реконструкції фасаду готелю.

Результати було оголошено 15 лютого, перемогу здобув архітектор Тарас Сулик. Його проєкт передбачає максимальне збереження унікального модерністського стилю будови в поєднанні зі стильним оновленням. В рамках реконструкції буде відновлено характерний спіральний в’їзд до готелю та розширено пішохідну зону.

«Наша мета — зберегти архітектурний стиль споруди та водночас надати готелю у центрі міста сучасного та актуального виду. Розпочати роботи з реконструкції плануємо до кінця 2022 року», — зазначає головний архітектор мережі Premier Володимир Гриневич.

Про готель

Premier Hotel Dnister входить до складу готельної мережі Premier, що налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках. Готель, розташований в історичному центрі Львова на вул. Матейка, 6. Інфраструктура Premier Hotel Dnister включає 166 номерів різного класу, 2 ресторани,  5 конференц залів площею 724. Зараз готель проходить поетапну реконструкцію, яка розпочалася з будівництва нового велнес центру, а у квітні планується відкрити новий конференц зал на 450 місць.

Контакти

Адреса: вул. Матейка, 6, Львів

Тел.: +38 (032) 297 43 05/06; +38 (032) 297 43 17

Viber: +38 (067) 673 67 05

E-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: