fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier, під керівництвом готельного оператора «Прем’єр Інтернешнл», перемогла в чотирьох номінаціях INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS 2018

28/ 02/ 2019
  Мережа Premier вже в четвертий раз одержала головну нагороду - «Best Local Chain». Premier Pochaiv Hotel - премія «Best Mini Hotel». У номінації брали участь готелі з України, Чехії та Греції. Premier Palace Hotel Kharkiv визнаний кращим в двох категоріях «Best Mice Hotel» і «Best Business 5 * Hotel», в яких конкурував, в тому числі, з готелями світових мереж - Wyndham Batumi Hotel (Грузія), Hotels & Preference Hualing Tbilisi (Грузія ), Hotel Brdo & Congress centre Brdo (Словенія), Splendid Conference & Spa Resort 5 * (Чорногорія), InterContinental Kyiv, Fairmont Grand Hotel Kyiv, Premier Palace Hotel Kyiv. Кращі готелі були оголошені 24 лютого в Києві. Готельний Оскар зібрав 126 фіналістів з 21 країни, які боролися за звання кращого в 28 номінаціях. Оцінка номінантів формується з двох складових: висновки міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять експерти з країн-учасниць - представники компаній індустрії гостинності зі світовим імям. рейтинг найбільших онлайн ресурсів з відгуками: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату). За прозорість оцінювання і підрахунок результатів відповідає незалежна аудиторська компанія PwC. INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS вже третій рік має міжнародний статус. Мета премії - вибір кращих серед українських і зарубіжних готелів за результатами річної діяльності. Премія була створена в 2010 році з місією розвитку індустрії гостинності та формування конкурентоспроможності через досягнення в готельної сфері. Мережа Premier - це колекція з 19 готелів, яка налічує понад 2500 номерів в 14 туристичних напрямках України. Ми щиро пишаємося таким високим визнанням. Це заслужена командна перемога мережі Premier. Вітаємо всіх фіналістів та переможців INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS 2018!

Мережа Premier вже в четвертий раз одержала головну нагороду – «Best Local Chain».

Premier Pochaiv Hotel – премія «Best Mini Hotel». У номінації брали участь готелі з України, Чехії та Греції.

Premier Palace Hotel Kharkiv визнаний кращим в двох категоріях «Best Mice Hotel» і «Best Business 5 * Hotel», в яких конкурував, в тому числі, з готелями світових мереж – Wyndham Batumi Hotel (Грузія), Hotels & Preference Hualing Tbilisi (Грузія ), Hotel Brdo & Congress centre Brdo (Словенія), Splendid Conference & Spa Resort 5 * (Чорногорія), InterContinental Kyiv, Fairmont Grand Hotel Kyiv, Premier Palace Hotel Kyiv.

Кращі готелі були оголошені 24 лютого в Києві. Готельний Оскар зібрав 126 фіналістів з 21 країни, які боролися за звання кращого в 28 номінаціях.

Оцінка номінантів формується з двох складових:

  • висновки міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять експерти з країн-учасниць – представники компаній індустрії гостинності зі світовим ім’ям.
  • рейтинг найбільших онлайн ресурсів з відгуками: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату).

За прозорість оцінювання і підрахунок результатів відповідає незалежна аудиторська компанія PwC.

INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS вже третій рік має міжнародний статус. Мета премії – вибір кращих серед українських і зарубіжних готелів за результатами річної діяльності. Премія була створена в 2010 році з місією розвитку індустрії гостинності та формування конкурентоспроможності через досягнення в готельної сфері.

Мережа Premier – це колекція з 19 готелів, яка налічує понад 2500 номерів в 14 туристичних напрямках України.

Ми щиро пишаємося таким високим визнанням. Це заслужена командна перемога мережі Premier.

Вітаємо всіх фіналістів та переможців INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS 2018!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: