fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier перемогла у двох номінаціях міжнародної премії International Hospitality Awards 2019

04/ 03/ 2020
  Мережа Premier, під керівництвом готельного оператора «Премєр Інтернешнл», вже впяте отримала головну нагороду — BEST LOCAL CHAIN. Полтавський Premier Hotel Palazzo визнано BEST SMALL CITY HOTEL. Кращі готелі були оголошені 1 березня у Києві на урочистій церемонії, в якій взяли участь представники 18 країн. Міжнародна премія у сфері гостинності присуджується у 27 номінаціях, що охоплюють практично всі сфери сучасного ринку гостинності. 8000 готельних обєктів брали участь на етапі відбору, з них було відібрано 300 номінантів, 127 фіналістів та 27 готелів, які стали переможцями. Оцінка номінантів формується з двох складових: Думка міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять експерти з країн-учасниць — представники компаній індустрії гостинності зі світовим імям. Рейтинг найбільших онлайн ресурсів з відгуками: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату). Міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton Ukraine відповідала за прозорість оцінки та підрахунок результатів. INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS вже четвертий рік поспіль має міжнародний статус. Мета премії — вибір кращих серед українських і зарубіжних готелів за результатами річної діяльності. Премія була створена у 2010 році з місією розвитку індустрії гостинності та формування конкурентоспроможності через досягнення в готельній сфері. Мережа готелів Premier — це 17 готелів від 3* до 5*, обєднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц). Вітаємо усіх фіналістів та переможців INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS 2019! Прес-служба мережі готелів Premier Олена Цитович, +38 067 716 11 93 [email protected] www.phnr.com

Мережа Premier, під керівництвом готельного оператора «Прем’єр Інтернешнл», вже вп’яте отримала головну нагороду — BEST LOCAL CHAIN.

Полтавський Premier Hotel Palazzo визнано BEST SMALL CITY HOTEL.

Кращі готелі були оголошені 1 березня у Києві на урочистій церемонії, в якій взяли участь представники 18 країн.

Міжнародна премія у сфері гостинності присуджується у 27 номінаціях, що охоплюють практично всі сфери сучасного ринку гостинності. 8000 готельних об’єктів брали участь на етапі відбору, з них було відібрано 300 номінантів, 127 фіналістів та 27 готелів, які стали переможцями.

Оцінка номінантів формується з двох складових:

  1. Думка міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять експерти з країн-учасниць — представники компаній індустрії гостинності зі світовим ім’ям.
  2. Рейтинг найбільших онлайн ресурсів з відгуками: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату).

Міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton Ukraine відповідала за прозорість оцінки та підрахунок результатів.

INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS вже четвертий рік поспіль має міжнародний статус. Мета премії — вибір кращих серед українських і зарубіжних готелів за результатами річної діяльності. Премія була створена у 2010 році з місією розвитку індустрії гостинності та формування конкурентоспроможності через досягнення в готельній сфері.

Мережа готелів Premier — це 17 готелів від 3* до 5*, об’єднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц).

Вітаємо усіх фіналістів та переможців INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS 2019!

Прес-служба мережі готелів Premier

Олена Цитович, +38 067 716 11 93

[email protected]

www.phnr.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: