fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier однією з перших в Україні отримала сертифікат QSC і визнана China Friendly

04/ 03/ 2019
  Мережа готелів Premier однією з перших в Україні отримала сертифікат QSC і визнана China Friendly В цьому році з 5 по 19 лютого жителі Піднебесної відзначають свято, яке ознаменовує настання весни - Китайський новий рік. Мережа Premier вітає зі святом і повідомляє приємну новину - готелі мережі пройшли сертифікацію, і саме з початком нового року за східним календарем, стають учасниками міжнародної програми QSC. Сертифікат QSC є гарантією максимально комфортного перебування гостей з Китаю. У ресторанах пропонується додаткове меню, що включає національні страви КНР. Спеціально для китайських туристів будуть замовлені карти міст, туристичні маршрути, інформація про готелі і шопінг-гіди на рідній мові. Кожен номер оснащений чайним сетом та адаптером для розеток, що відповідає китайським зразком. Для зручності бронювання та замовлення додаткових послуг, наш сайт був перекладений на китайську мову. Персонал готелів вивчає культуру і традиції Китаю. Наприклад, в готелях гостям з Піднебесної не запропонують номери на четвертому або чотирнадцятому поверхах. До програми долучилися одразу кілька готелів мережі Premier: Premier Palace Hotel Premier Hotel Lybid Premier Palace Hotel Kharkiv Premier Hotel Aurora Premier Hotel Rus Premier Hotel Dnister Premier робить туристів щасливими, як вдома!

Мережа готелів Premier однією з перших в Україні отримала сертифікат QSC і визнана China Friendly

В цьому році з 5 по 19 лютого жителі Піднебесної відзначають свято, яке ознаменовує настання весни – Китайський новий рік.

Мережа Premier вітає зі святом і повідомляє приємну новину – готелі мережі пройшли сертифікацію, і саме з початком нового року за східним календарем, стають учасниками міжнародної програми QSC.

Сертифікат QSC є гарантією максимально комфортного перебування гостей з Китаю.

У ресторанах пропонується додаткове меню, що включає національні страви КНР. Спеціально для китайських туристів будуть замовлені карти міст, туристичні маршрути, інформація про готелі і шопінг-гіди на рідній мові. Кожен номер оснащений чайним сетом та адаптером для розеток, що відповідає китайським зразком.

Для зручності бронювання та замовлення додаткових послуг, наш сайт був перекладений на китайську мову.

Персонал готелів вивчає культуру і традиції Китаю. Наприклад, в готелях гостям з Піднебесної не запропонують номери на четвертому або чотирнадцятому поверхах.

До програми долучилися одразу кілька готелів мережі Premier:

Premier робить туристів щасливими, як вдома!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: