fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа Glusco запустила власну програму лояльності – Glusco Club і готова вийти за рамки стандартних уявлень про роботу АЗК

23/ 01/ 2018
  У мережі АЗК Glusco офіційно стартувала програма лояльності – Glusco Club. За умовами програми, клієнти зможуть накопичуючи бонуси – GlusCoin, що зачисляються на рахунок особистого кабінету. GlusCoin нараховуються за усі транзакції клієнта у мережі: за кожну покупку пального та товарів маркетів та ресторанів Glusco, за ігрові завдання, за покупки у партнерів програми, за участь у конкурсах та акціях мережі. Свій накопичений капітал у GlusCoin клієнт може використовувати на пальне та товари кафе і маркету мережі Glusco, а вже згодом - й на сувенірну продукцію, пропозиції партнерів, обмінювати на подарунки, направляти на допомогу людям, ділитися ними із іншими учасниками програми лояльності. І, що важливо, клієнт може накопичувати свій Glusco капітал без будь-яких хвилювань, адже GlusCoin не згорають із часом, як це буває із накопиченими бонусами у інших програмах лояльності. У Glusco Club діють три статуси карт: Basic, Gold і Platinum. Від початку покупець отримує статус Basic. Для переходу до іншого статусу потрібно заправитися за три місяці на 300 літрів чи придбати товарів у маркеті чи ресторані Glusco на суму 7 500 грн. Відповідно для отримання статусу Platinum – заправити авто на 600 літрів чи придбати товарів на суму 15 000 грн. Нарахування бонусів відповідає статусу карти. Так, якщо це картка Basic, ви отримуєте 1% від суми чеку на пальне, 2 % від суми чеку на маркет та 3% від суми чеку на кафе-ресторан. У статусах Gold та Platinum відсоткові суми нарахувань збільшуються відповідно до 2, 3, 4 та 3, 4, 5%. Фізичну картку Glusco Club можна отримати на АЗК мережі. Та можна значно швидше почати накопичувати GlusCoin, якщо отримати «віртуальну» картку, зареєструвавшись у мобільному додатку Glusco. Перша версія додатку вже зараз доступна для скачування на App Store та Google Play. Детальніше про умови дії Програми лояльності Glusco Club можна дізнатись за цілодобовим телефоном гарячої лінії 0 800 300  028.

У мережі АЗК Glusco офіційно стартувала програма лояльності – Glusco Club. За умовами програми, клієнти зможуть накопичуючи бонуси – GlusCoin, що зачисляються на рахунок особистого кабінету. GlusCoin нараховуються за усі транзакції клієнта у мережі: за кожну покупку пального та товарів маркетів та ресторанів Glusco, за ігрові завдання, за покупки у партнерів програми, за участь у конкурсах та акціях мережі.

Свій накопичений капітал у GlusCoin клієнт може використовувати на пальне та товари кафе і маркету мережі Glusco, а вже згодом – й на сувенірну продукцію, пропозиції партнерів, обмінювати на подарунки, направляти на допомогу людям, ділитися ними із іншими учасниками програми лояльності. І, що важливо, клієнт може накопичувати свій Glusco капітал без будь-яких хвилювань, адже GlusCoin не згорають із часом, як це буває із накопиченими бонусами у інших програмах лояльності.

У Glusco Club діють три статуси карт: Basic, Gold і Platinum. Від початку покупець отримує статус Basic. Для переходу до іншого статусу потрібно заправитися за три місяці на 300 літрів чи придбати товарів у маркеті чи ресторані Glusco на суму 7 500 грн. Відповідно для отримання статусу Platinum – заправити авто на 600 літрів чи придбати товарів на суму 15 000 грн.

Нарахування бонусів відповідає статусу карти. Так, якщо це картка Basic, ви отримуєте 1% від суми чеку на пальне, 2 % від суми чеку на маркет та 3% від суми чеку на кафе-ресторан. У статусах Gold та Platinum відсоткові суми нарахувань збільшуються відповідно до 2, 3, 4 та 3, 4, 5%.

Фізичну картку Glusco Club можна отримати на АЗК мережі. Та можна значно швидше почати накопичувати GlusCoin, якщо отримати «віртуальну» картку, зареєструвавшись у мобільному додатку Glusco. Перша версія додатку вже зараз доступна для скачування на App Store та Google Play.

Детальніше про умови дії Програми лояльності Glusco Club можна дізнатись за цілодобовим телефоном гарячої лінії 0 800 300  028.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: