fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа Фокстрот облаштувала 3 «готелі» для вимушених переселенців

11/ 04/ 2022
    З початку війни магазини з такими приміщеннями вже прийняли понад 70 переселенців у Львові, Луцьку та Ужгороді На базі опорних магазинів мережі у Західній Україні вже працює 3 простори для переселенців: Фокстрот у Львові на вул Княгині Ольги облаштований на 50 місць, у Луцьку на пр. Волі – на 10-15 місць та в Ужгороді по вул. Капушанській, 4 розрахований на 20 мешканців. У приміщеннях є все найнеобхідніше для проживання: ліжкомісця, опалення, кухня, санвузли. За словами Олексія Зозулі, СЕО компанії, цього року планувалася модернізація зазначених об’єктів. Та війна внесла свої корективи. «Наші пріоритети змінилися: в адміністративних приміщеннях тих магазинів, де дозволяють умови, ми вирішили організувати міні-готелі для всіх співгромадян, які потребують даху над головою через воєнні дії. Там вони можуть зупинитися на необхідний час, відпочити та розраховувати на нашу підтримку», – зазначив Олексій Зозуля, виконавчий директор мережі Фокстрот. У Чернівцях компанія долучилася до облаштування центру для переселенців в спеціальному дошкільному закладі №17 «Паросток». Зазначимо, нещодавно Фокстрот як єдиний український член міжнародної групи Euronics ініціював надання Україні гуманітарної допомоги від союзу світових ритейлерів у сумі майже 700 тис. євро. Також компанія з перших днів війни надає благодійну допомогу у вигляді техніки військовим, волонтерам, місцевих органам самоврядування, соціальним установам та громадським організаціям. Наразі сума такої допомоги від Фокстроту сягає 7 млн грн.
01/

 

З початку війни магазини з такими приміщеннями вже прийняли понад 70 переселенців у Львові, Луцьку та Ужгороді

На базі опорних магазинів мережі у Західній Україні вже працює 3 простори для переселенців: Фокстрот у Львові на вул Княгині Ольги облаштований на 50 місць, у Луцьку на пр. Волі – на 10-15 місць та в Ужгороді по вул. Капушанській, 4 розрахований на 20 мешканців. У приміщеннях є все найнеобхідніше для проживання: ліжкомісця, опалення, кухня, санвузли.

За словами Олексія Зозулі, СЕО компанії, цього року планувалася модернізація зазначених об’єктів. Та війна внесла свої корективи.

«Наші пріоритети змінилися: в адміністративних приміщеннях тих магазинів, де дозволяють умови, ми вирішили організувати міні-готелі для всіх співгромадян, які потребують даху над головою через воєнні дії. Там вони можуть зупинитися на необхідний час, відпочити та розраховувати на нашу підтримку», – зазначив Олексій Зозуля, виконавчий директор мережі Фокстрот.

У Чернівцях компанія долучилася до облаштування центру для переселенців в спеціальному дошкільному закладі №17 «Паросток».

Зазначимо, нещодавно Фокстрот як єдиний український член міжнародної групи Euronics ініціював надання Україні гуманітарної допомоги від союзу світових ритейлерів у сумі майже 700 тис. євро. Також компанія з перших днів війни надає благодійну допомогу у вигляді техніки військовим, волонтерам, місцевих органам самоврядування, соціальним установам та громадським організаціям. Наразі сума такої допомоги від Фокстроту сягає 7 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: