fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mercedes-Benz

21/ 10/ 2021
  Автор: Тетяна Трикоза, адвокат Dynasty Law & Investment Він був названий на честь маленької дівчинки, досі складає двигуни в ручну, знімається в кіно, саме про цей автомобіль мріє кожен хлопчик від 0 до 100 але більше скаже назва Mercedes! Легендарний та не зламний, завжди інноваційний та класичний водночас, до Вашої уваги ми підготували 7 фактів про концерн Mercedes-Benz: Логотип бренду Mercedes знайомий кожному. Але що ж символізує трьох променева зірка, яка стала головною відмітною особливістю марки Mercedes? Логотип компанії був придуманий Готлібом Даймлером в 1909 році, і означає перевагу бренду на суші, на воді і в повітрі. Цей факт пояснюється тим, що до початку випуску автомобілів, компанія займалася складанням двигунів для суден і літаків. Майбутній власник автомобіля має можливість вибрати аромат для свого залізного коня, спеціально розроблений для автомобіля Mercedes старшим парфумером концерну Марком фон Енді. Лінійка ароматів включає в себе чотири запаху: цитрусовий, шкіра і дерево, квітковий і квітково-мускусний. Під час другої світової війни (точніше в 1944 році), через бомбардування компанія Mercedes-Benzперетворилася на руїни. Компанії довелося все почати з чистого аркуша ( автомобільне виробництво було відновлено лише з 1946 року). Саме на автомобілях марки Mercedes їздив один із засновників корпорації Apple Стів Джобс. Американський підприємець надавав перевагу користуватися автомобілем без номерів, і дотримуючись законів штату, міняв машину кожні 6 місяців. Філософія виробництва легендарних автомобілів Mercedes укладена в гаслі: «один двигун – одна людина». Це означає, що складання двигуна традиційно виробляє в ручну один висококваліфікований фахівець. В легендарній французькій картині «Побачення» одну з головних ролей зіграв 6,9-літровий Mercedes 450SEL Найдорожчим представником Mercedes є автомобіль, вартістю близько 5 мільйонів доларів, повністю інкрустований діамантами. Це чудо технічного і ювелірного мистецтв знаходиться в одному з гаражів саудівського принца. «Свої кращі ідеї ми помічаємо зірочкою»- запевняють в компанії Mercedes-Benz, а ми в свою чергу, бажаємо Вам, створювати легендарні компанії і продукти, і нехай «Зірочки» Mercedes – завжди будуть на Вашій стороні!

Автор: Тетяна Трикоза, адвокат Dynasty Law & Investment

Він був названий на честь маленької дівчинки, досі складає двигуни в ручну, знімається в кіно, саме про цей автомобіль мріє кожен хлопчик від 0 до 100 але більше скаже назва Mercedes!

Легендарний та не зламний, завжди інноваційний та класичний водночас, до Вашої уваги ми підготували 7 фактів про концерн Mercedes-Benz:

  1. Логотип бренду Mercedes знайомий кожному. Але що ж символізує трьох променева зірка, яка стала головною відмітною особливістю марки Mercedes? Логотип компанії був придуманий Готлібом Даймлером в 1909 році, і означає перевагу бренду на суші, на воді і в повітрі. Цей факт пояснюється тим, що до початку випуску автомобілів, компанія займалася складанням двигунів для суден і літаків.
  2. Майбутній власник автомобіля має можливість вибрати аромат для свого залізного коня, спеціально розроблений для автомобіля Mercedes старшим парфумером концерну Марком фон Енді. Лінійка ароматів включає в себе чотири запаху: цитрусовий, шкіра і дерево, квітковий і квітково-мускусний.
  3. Під час другої світової війни (точніше в 1944 році), через бомбардування компанія Mercedes-Benzперетворилася на руїни. Компанії довелося все почати з чистого аркуша ( автомобільне виробництво було відновлено лише з 1946 року).
  4. Саме на автомобілях марки Mercedes їздив один із засновників корпорації Apple Стів Джобс. Американський підприємець надавав перевагу користуватися автомобілем без номерів, і дотримуючись законів штату, міняв машину кожні 6 місяців.
  5. Філософія виробництва легендарних автомобілів Mercedes укладена в гаслі: «один двигун – одна людина». Це означає, що складання двигуна традиційно виробляє в ручну один висококваліфікований фахівець.
  6. В легендарній французькій картині «Побачення» одну з головних ролей зіграв 6,9-літровий Mercedes 450SEL
  7. Найдорожчим представником Mercedes є автомобіль, вартістю близько 5 мільйонів доларів, повністю інкрустований діамантами. Це чудо технічного і ювелірного мистецтв знаходиться в одному з гаражів саудівського принца.

«Свої кращі ідеї ми помічаємо зірочкою»- запевняють в компанії Mercedes-Benz, а ми в свою чергу, бажаємо Вам, створювати легендарні компанії і продукти, і нехай «Зірочки» Mercedes – завжди будуть на Вашій стороні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: