fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Менеджер Комітету з охорони здоров’я Асоціації увійшов до Ради громадського контролю НСЗУ

26/ 10/ 2020
  Шановні колеги! Раді повідомити Вам про обрання Секретарем Ради громадського контролю НСЗУ Дмитра Лур’є, менеджера Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації! 23 жовтня 2020 року відбулося перше засідання Ради громадського контролю НСЗУ, в ході якого пройшли вибори керівництва НСЗУ. Основними завданнями Ради є: здійснення громадського контролю за діяльністю НСЗУ; сприяння взаємодії НСЗУ з громадськими об’єднаннями, іншими інститутами громадянського суспільства у сфері медичного обслуговування населення; забезпечення прозорості діяльності НСЗУ; інформування НСЗУ про громадську думку щодо формування та реалізації державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення та про програму державних гарантій медичного обслуговування населення. Дмитро Лур’є. Менеджер Комітету з охорони здоров’я Асоціації. Хочу подякувати колегам з РГК НСЗУ за високу довіру. Впевнений, що спільними зусиллями вдасться здійснити належний експертний та громадський контроль й надати підтримку діяльності НСЗУ із реалізації медичної реформи, що має забезпечити високий рівень медичної допомоги для пацієнтів в Україні.

Шановні колеги!

Раді повідомити Вам про обрання Секретарем Ради громадського контролю НСЗУ Дмитра Лур’є, менеджера Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації!

23 жовтня 2020 року відбулося перше засідання Ради громадського контролю НСЗУ, в ході якого пройшли вибори керівництва НСЗУ.

Основними завданнями Ради є:

  • здійснення громадського контролю за діяльністю НСЗУ;
  • сприяння взаємодії НСЗУ з громадськими об’єднаннями, іншими інститутами громадянського суспільства у сфері медичного обслуговування населення;
  • забезпечення прозорості діяльності НСЗУ;
  • інформування НСЗУ про громадську думку щодо формування та реалізації державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення та про програму державних гарантій медичного обслуговування населення.
Дмитро Лур’є Менеджер Комітету з охорони здоров’я Асоціації
Хочу подякувати колегам з РГК НСЗУ за високу довіру. Впевнений, що спільними зусиллями вдасться здійснити належний експертний та громадський контроль й надати підтримку діяльності НСЗУ із реалізації медичної реформи, що має забезпечити високий рівень медичної допомоги для пацієнтів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: