fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Меморандум між близькосхідним офісом ELEKS та Abdullah Almishal Contracting Est. з Королівства Саудівська Аравія (КСА)

16/ 09/ 2021
  Львів, Україна – 9 вересня 2021 р . – ЕЛЕКС, глобальна компанія-розробник програмного забезпечення, продовжує розширювати свою діяльність: нещодавно було підписано меморандум між близькосхідним офісом ELEKS та Abdullah Almishal Contracting Est. з Королівства Саудівська Аравія (КСА). Відкриття офісу в Саудівській Аравії надасть змогу компанії, яка входить до рейтингу Top 100 Global Outsourcing company, розширити сферу своєї діяльності для надання послуг клієнтам по всьому континенту, де бізнес уже успішно розвивається з моменту відкриття підрозділу в ОАЕ. На підписанні меморандуму д-ром Хозаном Ауссі, генеральним директором ELEKS на Близькому Сході, та паном Абдуллою Альмішалом, були присутні співзасновник ELEKS Олексій Скрипник і шейх Маджид Аль-Нуаймі з емірату Аджман, адже меморандум є вагомим кроком до заснування «ELEKS Саудівська Аравія» в 2021-2023 рр. Лідер програмного забезпечення запропонує своїм клієнтам із Саудівської Аравії  такий же портфель передових послуг з розробки програмного забезпечення та консультаційних послуг, які вже на сьогоднішній день надаються клієнтам по всьому світу з 13 офісів компанії, розташованих на трьох континентах. Окреслюючи цей історичний крок,  д-р Ауссі зазначив: «Ми впевнено дивимося в майбутнє, оскільки Близький Схід продовжує розвиватися набагато швидше, ніж багато інших регіонів світу. Ми дуже раді, що компанія ELEKS вийшла на цей поки недостатньо охоплений ринок, і ми зможемо розвивати різні напрямки діяльності разом з чудовою командою партнера, яка доклала чималих зусиль для здійснення нашої кооперації». Про ELEKS ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1800 професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим компаніям трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Львів, Україна – 9 вересня 2021 р . – ЕЛЕКС, глобальна компанія-розробник програмного забезпечення, продовжує розширювати свою діяльність: нещодавно було підписано меморандум між близькосхідним офісом ELEKS та Abdullah Almishal Contracting Est. з Королівства Саудівська Аравія (КСА). Відкриття офісу в Саудівській Аравії надасть змогу компанії, яка входить до рейтингу Top 100 Global Outsourcing company, розширити сферу своєї діяльності для надання послуг клієнтам по всьому континенту, де бізнес уже успішно розвивається з моменту відкриття підрозділу в ОАЕ.

На підписанні меморандуму д-ром Хозаном Ауссі, генеральним директором ELEKS на Близькому Сході, та паном Абдуллою Альмішалом, були присутні співзасновник ELEKS Олексій Скрипник і шейх Маджид Аль-Нуаймі з емірату Аджман, адже меморандум є вагомим кроком до заснування «ELEKS Саудівська Аравія» в 2021-2023 рр. Лідер програмного забезпечення запропонує своїм клієнтам із Саудівської Аравії  такий же портфель передових послуг з розробки програмного забезпечення та консультаційних послуг, які вже на сьогоднішній день надаються клієнтам по всьому світу з 13 офісів компанії, розташованих на трьох континентах.

Окреслюючи цей історичний крок,  д-р Ауссі зазначив: «Ми впевнено дивимося в майбутнє, оскільки Близький Схід продовжує розвиватися набагато швидше, ніж багато інших регіонів світу. Ми дуже раді, що компанія ELEKS вийшла на цей поки недостатньо охоплений ринок, і ми зможемо розвивати різні напрямки діяльності разом з чудовою командою партнера, яка доклала чималих зусиль для здійснення нашої кооперації».

Про ELEKS

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1800 професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим компаніям трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: