fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗДРАВО

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія ZDRAVO – національна фармацевтична компанія. За 12 років роботи ZDRAVO стала одним з лідерів українського фармацевтичного ринку в ексклюзивному просуванні лікарських засобів, медичного обладнання та лікувальної косметики на території України і в країнах СНД!

ZDRAVO успішно поєднує в собі три різні напрями діяльності:

  1. Лікарські засоби. Департамент Заснований в 2006 році. Об’єднує госпітальне та поліклінічне напрямки. Має 18 продуктів в портфелі, дружну команду 90 чоловік.
  2. Медичне обладнання. На ринку з 2012 року. Широкий спектр продуктової лінійки з можливістю повного оснащення медичних установ.
  3. Лікувальна косметика. На ринку косметологічних засобів з 2016 року. Активно розвиває напрям, орієнтований на ексклюзивне просування косметичних брендів на території України.

Місія нашої компанії – «Робити якісну медицину ближче. Професійні рішення для здоров’я і краси». Це наш сенс і користь, якою ми щедро ділимося в нашому суспільстві.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: