fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗАКОРДОНМОНТАЖСПЕЦБУД

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

 • Сегмент: Будівництво, Інженерія та проектування, Мінераловатна ізоляція, Метал та сталеливарна промисловість
 • Країна походження: Україна
 • В Асоціації з: 2019 року
 • Сайт: http://zmsb.com.ua
 • Керівник: Василь Бодяк
 • Познайомитися з компанією

Створена в 1997 році ТОВ “Закордонмонтажспецбуд” надає всі види комплексних монтажних послуг технологічного, процесного обладнання, ліній та промислового / цивільного будівництва в широкому діапазоні різних галузей промисловості, таких як продукти харчування та напої, молочна продукція, переробка птиці та м’яса, зерносховища, виробництво крохмалю, виробництво скла, виробництво цементу та гірничозбагачування, комплекси водоочистки та очищення стічних промислових вод, енергетичні установки різних призначень та електростанції, тощо в Україні, а також за кордоном для малих місцевих та великих багатонаціональних компаній.

У компанії є власні виробничі потужності, на яких виготовляються всі види цистерн, ємностей, контейнерів (нержавіючі та чорні метали), обладнання та лінії для базового технологічного обладнання, лікеро-горілчані та винні системи, електрошафи та системи управління, контролю процесами.

Компанія повністю оснащена всіма необхідним обладнанням, станками та інструментами, а власний автопарк складається з мобільного автокрана 90 T Liebher з низкою всіх різноманітних необхідних в роботі навантажувачів та машин.

Основні види виконання робіт:

 • Всі види зварювання аргоном, газозварювання, електрозварювання;
 • Усі види трубопровідних робот та ізоляцій;
 • Усі типи монтажу механічних, електричних та керуючих систем, програмування технологічних процесів;
 • Вантажно-розвантажувальні роботи, всі види вантажопідйомних робіт, спеціальні негабаритні складні монтажні роботи з важкими підйомом, тощо.
 • Інжиніринг, обчислення та компонування процесів з AutoCAD, тощо.
Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: