fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юнілівер Україна

Нагороди компанії:
StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

• Компанія Unilever є одним із провідних світових виробників та постачальників продуктів харчування, засобів особистої гігієни, косметичної продукції та товарів по догляду за домом. Кожного дня 2,5 мільярди споживачів використовують продукцію Unilever у понад 190 країнах світу. Кількість працівників компанії сягає 149,000, а обсяг продажів у 2020 році склав 51 млрд. євро. Більше половини підрозділів компанії оперує на розвинених ринках та на ринках, що розвиваються. Unilever володіє понад 400 брендами по всьому світу, включаючи Persil, Dove, Knorr, Domestos, Hellmann’s, Lipton, Wall’s, PG Tips, Ben & Jerry, Magnum та Lynx.

• Unilever’s Sustainable Living Plan – План Сталого Розвитку компанії Unilever, на якому ґрунтується стратегія компанії, бере на себе зобов’язання допомогти понад мільярду людей вжити заходів щодо поліпшення їх здоров’я і благополуччя; удвічі зменшити вплив наших продуктів на навколишнє середовище; покращення якості життя мільйонів людей.

• Компанія відкрила своє представництво в Україні 1 травня 1993 року. Через п’ять років, у 1998 р, внаслідок стрімкого розвитку бізнесу в країні було прийнято рішення про реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю “Юнілівер Україна” з центральним офісом у Києві. У 2021 році компанія відзначає 28-річчя роботи на Українському ринку

• Протягом останніх 27 років Україна стала одним із пріоритетних ринків для Unilever глобально. Близько 200 українських співробітників щодня створюють бренди та виготовлять продукцію для споживачів усієї України. Протягом останніх 11 років компанією інвестовано понад 450 млн. євро у розвиток наших брендів в Україні.

• Портфель брендів в Україні включає всесвітньовідомі глобальні, а також локальні бренди, такі як чай Lipton, Бесіда; супи та основи для приготування страв Knorr; косметична продукція та засоби особистої гігієни: Dove, AXE, Rexona, Love Beauty & Planet, TRESemme`, Clear, Timotei, Pure Line, Бархатные ручки, Camay, Черный жемчуг,100 Рецептов красоты, Closeup, Signal, Forest Balm; засоби для догляду за домом Cif, Domestos та Glorix.

• У рамках стратегії локалізації виробництва та, відповідно, зменшення імпортної залежності, а також нашої чіткої візії побудови гнучкого ланцюга постачання, здатного швидко реагувати на потреби наших українських споживачів, ми розпочали виробництво чаю в Гостомелі у 2016 році.

• Unilever э членом та партнером Національної Ради Інвесторів при Президентові України, Європейської Бізнес Асоціації та Американської Торгової Палати.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: