fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Umgi

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Umgi – фонд прямих інвестицій, місія якого полягає в тому, щоб допомагати компаніям  впроваджувати позитивні зміни зсередини та швидше досягати їхніх амбітних цілей щодо розвитку. Заснований у 2006 році компанією СКМ як інвестиційна платформа, яка сприятиме розвитку промислових компаній в Україні та за кордоном.

Umgi створив фонд з 11 компаніями під управлінням, що у 2022 році мав консолідований оборот в $230+ млн.  Фонд представлений в Україні, Польщі, Іспанії, Туреччині, Румунії, Італії та Сербії.

Інвестиційна команда umgi вивчає та реалізує нові інвестиційні можливості на ринках України, ЄС, Туреччини, США, Канади та Великобританії. Компанія має намір інвестувати до 150 мільйонів доларів США в бізнеси, що працюють у сфері зеленої економіки, агроперероблення, логістики, гірничодобувної промисловості, охорони здоров’я та нішевого промислового виробництва.

 

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: