fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Віннер Груп Україна

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«Віннер Груп Україна» – один із лідерів автомобільного бізнесу, який понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Автомобільний бізнес «Віннер Груп Україна» представлений такими компаніями, як «Віннер Імпортс Україна», «Форд Віннер Автомотів», «Вольво Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт», «Бентлі Київ», «Віннер Оболонь» та «Віннер Лізинг». «Віннер Імпортс Україна» – офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, що пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47-ми дилерських центрах в Україні.

Окрім автомобільного бізнесу, «Віннер» займається також будівництвом й обслуговуванням житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, до складу «Віннер Груп Україна» входять компанії «Віннер Будівництво», «Віннер Фасіліті Менеджмент» та «Віннер Проперті Менеджмент».

Компанія «Віннер Груп Україна» є одним із найбільших платників податків у своєму сегменті: в цілому станом на січень 2021 року до державного бюджету України було повернуто понад $1 500 000 000 у податках.

Команда «Віннер Груп Україна» налічує понад 700 співробітників.

Основні етапи розвитку компанії «Віннер Груп Україна»:

• 1991 р. – Іван Гинянський, власник автомобільних дилерських центрів у США та українець за походженням, приймає пропозицію керівництва Ford Motor Company та приїжджає до України, щоб представляти автомобілі бренду Ford у молодій незалежній державі.

• 1992 р. – компанія «Віннер» на чолі з паном Гинянським стає офіційним дилером Ford Motor Company у Києві та ще кількох містах України, а ще через два роки компанія стає офіційним імпортером Ford в Україні та відкриває найбільшу в країні сервісну станцію з обслуговування автомобілів Ford.

• 1997 р. – наступний успішний крок компанії: відкриття будівельного бізнесу «Віннер Будівництво» та будівництво першого в Україні салону з продажу автомобілів Ford.

• 2000 р. – завдяки наполегливій праці та відданості високим стандартам ведення бізнесу, «Віннер Імпортс Україна» отримує шанс стати офіційним імпортером автомобілів Volvo в Україні.

• 2004-2005 рр. – «Віннер» виборює право представляти інтереси преміальних автомобільних брендів Jaguar, Land Rover та Porsche на українському ринку.

• 2006 р. – у столиці України відкрито один із найбільших автосалонів у Східній Європі, мультибрендовий концептуальний автомобільний центр «Віннер Автомотів» площею 8 400 м².

• 2009 р. – під Києвом відкривається новий дистриб’юторський центр «Віннер», який щорічно готує 8 000 автомобілів до продажу та не має аналогів в Україні за рівнем устаткування. Також за межі міста переїжджає головний офіс компанії.

• 2014 р. – відчиняє двері для перших відвідувачів концептуальний дилерський центр «Порше Центр Київ Аеропорт» площею 7 300 м², який надає повний комплекс послуг із продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування й ремонту.

• 2016 р. – 24 серпня, у 25-ту річницю незалежності України, «Віннер» підписує ексклюзивний договір з автомобільною компанією Bentley і стає її офіційним представником на території України.

• 2017 р. – «Віннер» святкує 25 років в Україні!

• 2018 р. – відбулося відкриття унікального дилерського центру «Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт», площею 7 500 м2, що є прикладом концептуального втілення нового глобального стандарту аркового дизайну.

• 2019 р. – відбулося відкриття найбільшого концептуального дилерського центру Bentley в Європі, що розташовано на Бориспільскій трасі міста Києва.

• 2019 – «Віннер Груп Україна» здобуває статус офіційного дилера Renault у Києві та Київській області.

«Віннер Груп Україна» з оптимізмом дивиться у майбутнє і продовжує втілювати найсміливіші проекти в життя. У найближчих планах компанії – розширення своєї присутності по всій Україні, а також збільшення частки на вітчизняному автомобільному та будівельному ринках.

Іван Гинянський, CEO та власник «Віннер Груп Україна»: «На шляху становлення компанії ми не раз переживали важкі часи, але наша подорож триває. Інтеграція України до Європи відкрила нові горизонти, дала надію українцям на покращення рівня життя для себе, своїх дітей та онуків. Сьогодні я бачу багато можливостей, і я впевнений, що країна мого походження має світле майбутнє як для бізнесу, так і для людей».

Петро Рондяк, голова Правління «Віннер Груп Україна»: «Найближчим часом ми маємо намір збільшити нашу присутність на українському ринку. Я вірю в український працелюбний народ, що обрав європейський вектор розвитку та з часом матиме більший ринок, аніж сьогодні. Ми не маємо сумнівів щодо того, що таке зростання справді відбудеться».

Віталій Копич, заступник голови Правління, фінансовий директор «Віннер Груп Україна»: «Ми бачимо свій розвиток саме в Україні. Це дуже динамічна країна, і ми з оптимізмом дивимося на позитивні зміни, які відбуваються в українській економіці вже сьогодні».

Запорукою успіху «Віннер Груп Україна», яка вже 29 років є прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу в Україні, є п’ять основних цінностей, які поділяє кожен співробітник компанії:

1. Порядність. Від 1992 року компанія «Віннер» будує свій бізнес на принципах чесності та прозорості, а також взаємоповаги у ставленні до партнерів, клієнтів та власних працівників.

2. Постійне вдосконалення. Це готовність до змін, відкритість новому та вміння впроваджувати інновації заради збільшення ефективності бізнесу. Це – рух уперед!

3. Професійність. Брати відповідальність на себе, ретельно підходити до кожної справи, щоб мати можливість прийняти складне мільйонне рішення всього за 24 години – це професійність по-віннерівськи!

4. Люди. Основний актив компанії «Віннер» – це люди, адже будь-який бізнес робиться з людьми і для людей.

5. Перемога. Власне, це слово закладено у назві компанії, адже в перекладі з англійської «віннер» – значить «переможець». Понад 29 років діяльності групи «Віннер» в Україні не були легкими, але завдяки постійному прагненню до перемоги всі вони стали успішними.

«Віннер Груп Україна» будує системний підхід до благодійності та корпоративної соціальної відповідальності, щоб робити значний і довготривалий внесок у майбутнє України. КСВ «Віннер», має два напрями – «Благодійність» та «Відповідальний бізнес».

Історія групи «Віннер» нерозривно пов’язана з історією та становленням незалежної України. Незабаром «Віннер» відзначатиме разом з державою свої перші 30 років, у компанії вірять у світле майбутнє країни. Адже «Віннер» будує бізнес в Україні і для українців!

Більше інформації: https://winner.ua/

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: