fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВІЛЛЕ ФОРТЕ УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «ВІЛЛЕ ФОРТЕ УКРАЇНА» є оператором комплексів зі зберігання та перевалки скрапленого вуглеводневого газу (далі – СВГ) та здійснює діяльність з:

  • прийому і відвантаження СВГ в режимі імпорту і транзиту з використанням водного, залізничного та автомобільного транспорту;
  • повний комплекс заходів з експедирування вантажів;
  • зберігання у власному резервуарному парку і подальше відвантаження СВГ дрібнооптовими партіями для доставки на АГЗС клієнта.

Місія компанії – сприяти розвитку українського ринку СВГ, сприяти розвитку судноплавства, зокрема – на Дунаї, повністю задовольнити потреби клієнтів, надаючи якісний сервіс. Ми слідуємо політиці промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища. Географічне положення охоплює конкурентні маршрути транспортування газу по регіонах України і країнам ближнього зарубіжжя.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: