ВАЛЕАНТ ФАРМАСЬЮТІКАЛЗ

Valeant Pharmaceuticals International, Inc. – міжнародна фармацевтична компанія, що займається розробкою і продажем рецептурних і безрецептурних лікарських препаратів. Компанія Valeant спеціалізується на виробництві лікарських препаратів в області дерматології, неврології та офтальмології. Своїми пріоритетними ринками компанія вважає Сполучені Штати Америки, Канаду, Мексику, Бразилію, Центральну і Східну Європу, Австралію, Південно-Східну Азію і ПАР.

Міжнародна компанія Valeant Pharmaceuticals International, Inc. представлена, головним чином, в п’яти макрорегіонах: в США, Канаді, Австралії, Латинській Америці, Центральній та Східній Європі. Кожен з цих регіонів має свій фокус ринку, і в кожному користується популярністю особливий асортимент рецептурних брендів, брендованих дженериків і безрецептурних препаратів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: