fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юнілівер Україна

Нагороди компанії:
StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Unilever – один із провідних світових постачальників косметики, засобів особистої гігієни, догляду за оселею, продуктів харчування та морозива з продажами у понад 190 країнах і продуктами, якими щодня користуються 3,4 мільярда людей. Компанія налічує 127 000 співробітників, а обсяг продажів у 2022 році склав 60,1 мільярда євро.

Бачення Unilever – бути світовим лідером сталого бізнесу та демонструвати, як її цілеспрямована, орієнтована на майбутнє бізнес-модель забезпечує високі результати. Компанія має давню традицію бути прогресивним, відповідальним бізнесом.

Unilever Compass, її бізнес-стратегія, спрямована на те, щоб допомогти компанії досягти найвищої продуктивності та стимулювати зростання відповідно до принципів сталого розвитку:

  • покращуючи здоров’я планети;
  • покращуючи здоров’я, впевненість та добробут людей;
  • сприяючи більш справедливому та соціально інклюзивному світу.

Компанія відкрила своє представництво в Україні 1 травня 1993 року. Через п’ять років, у 1998 р, внаслідок стрімкого розвитку бізнесу в країні було прийнято рішення про реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю “Юнілівер Україна” з центральним офісом у Києві.

Асортимент Unilever в Україні включає всесвітньовідомі глобальні та локальні бренди: Dove, AXE, Rexona, TRESemme, Clear, Чиста Лінія, Silky Hands, Simple, Signal, Лісовий бальзам, Cif, Domestos, Savo.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: