fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українська енергетична біржа

Українська енергетична біржа (УЕБ) – провідна українська біржа, яка організовує та проводить торгівлю на енергетичних та інших товарних ринках. З моменту свого заснування у 2010 році УЕБ займається торгівлею на енергетичних ринках, включаючи природний газ, нафту, нафтопродукти, скраплений газ, вугілля та електроенергію. УЕБ працює в сегменті ринку електричної енергії за двосторонніми договорами, виступає оператором торгової платформи на внутрішньому ринку газу та ринку «на добу наперед», проводить аукціони з купівлі-продажу природного газу на середньостроковому та довгостроковому ринках, є основним джерелом ринкових цін на енергоресурси в Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: