fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гонзер

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Роздрібна торгівля, Управління нерухомістю, Транспортування та логістика, Мебельний сектор, Консалтинг
  • Країна походження: Швейцарія
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Сайт: http://www.gonser.ch
  • Керівник: Андрій Сидоренко
  • Познайомитися з компанією

Gonser AG була заснована в 2009 році в місті Горв-Люцерн. Понад 500 000 клієнтів у Швейцарії отримують якісну продукцію за доступною ціною.

Молода, динамічна команда в Україні щодня зосереджено працює над обслуговуванням запитів клієнтів. Клієнти виграють відмінним співвідношенням ціни та якості з гарантією найнижчої ціни, гарною якістю та послугами, а також дуже швидкою доставкою.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: