fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ГЕФЕЛЄ УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Häfele є однією з передових міжнародних компаній, яка спеціалізується на меблевій та столярній фурнітурі,
електронних системах контролю доступу та наданні технічних рекомендацій у сфері фурнітури. Її клієнтами є представники меблевої промисловості, дизайнери, дилери фурнітури, інвестори, архітектори, проектувальники та інші. Häfele лідирує у сфері проектування і виробництва фурнітури, динамічного вдосконалення асортименту для різноманітних ринків, зберігання на складі більше 100 000 артикулів, транспортних послуг і зручного для клієнтів оформлення пропозицій в друкованих каталогах та інтернет-магазинах. Häfele відрізняється від своїх конкурентів наявністю широкого універсального і спеціального асортименту, креативних методів збуту, унікальних сервісних послуг у сфері продажу, тощо.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: