fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ “Фуджікура Аутомотів Україна”

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Міжнародна компанія “Фуджікура Аутомотів ” пропонує широкий асортимент автомобільної продукції, включаючи електропроводи, різні типи датчиків та електронні вироби. “Фуджікура Аутомотів” підтримує бізнес виробників автомобілів по всьому світу завдяки 3-полярній структурі обслуговування, що базується на 49 закордонних локаціях у 14 країнах. “Фуджікура Аутомотів Україна” виробляє електричну проводку для транспортних засобів у Львові, Україні. Готова продукція, що передає електроенергію та сигнали до електрообладнання, має тенденцію до збільшення свого розміру та ваги через зростання нового обладнання та електричних систем. З іншого боку, зважаючи на навколишнє середовище, зменшення ваги необхідне для економії палива. “Фуджікура” розробляє електричну проводку наступного покоління, застосовуючи матеріали оптичної передачі та електронних схем для електропроводки для автомобілів, а також забезпечує безпечні, зручні та екологічні продукти для транспортних засобів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: