fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Авто Стандард Україна

Auto Standard Group (ASG) – група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 20 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній ASG є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.
ASG співпрацює з понад 150 постачальниками і виробниками автотоварів із Європи, Азії, та України. В портфель входять такі групи товарів як оливи та автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари.
Серед клієнтів ASG є роздрібні торгові точки, торгові мережі, АЗС, СТО, АТП, промислові підприємства та оптові компанії. Зокрема, нашими покупцями є мережі Епіцентр, Нова лінія, Ашан, Олді, АІС, УкрАвто, Розетка, Алло, ОККО, WOG, Глуско, Сокар, БРСМ, UPG, ANP, УкрНафта, Мотто, Сан Ойл.
Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, що ставить перед собою ASG. Auto Standard Group належить до числа компаній динамічного розвитку, що вибрали для себе пріоритетом в роботі впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи та транспортування вантажів.
У 2015 році Auto Standard Group увійшла до складу учасників одного з найбільших закупівельних союзів NEXUS Automotive International.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: