fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Трінетікс Інк

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Trinetix — міжнародний партнер з розробки продуктів, що динамічно розвивається, з понад 800 професіоналами у Сполучених Штатах, Європейському Союзі та Східній Європі, та який допомагає всесвітньо відомим підприємствам і компаніям створювати найефективніші рішення для їхніх продуктів.
Ми робимо це завдяки досвіду та пристрасті найкращих талантів з ринку, які поділяють наше мислення, орієнтоване на цінність, і відданість якості. Протягом 11 років від ідеї до впровадження та масштабування, ми допомагаємо з трансформаціями, які ефективно з’єднують ваше сьогодення з завтрашнім днем, до якого ви прагнете.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: