fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HAVI Ukraine

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія HAVI надає послуги з логістики, управління ланцюгами постачання, пакування та маркетингової аналітики клієнтам у більш ніж 100 країнах світу. В компанії працює більше 10000 співробітників.

HAVI є світовим лідером серед логістичних компаній. Її послужний список у логістиці «холодного постачання» говорить сам за себе, коли йдеться про послідовне забезпечення 100% постачання нашим клієнтам. Незалежно від того, чи ми закуповуємо товари від вашого імені або ж керуємо вашими постачальниками в усьому світі, ми можемо купувати, транспортувати, зберігати і доставляти обрану продукцію, гарантуючи найвищі стандарти якості та безпечності харчових продуктів.

В Україні компанія HAVI розпочала свою діяльність у 1996 році, де  представлена ​​компанією ТОВ «УСПОТ ЛТД». Починаючи з дати заснування створила міцну репутацію «виконання обіцяного» відомим брендам, включаючи МакДональдз Україна, СушиЯ, Грін Фекторі, інші.

Ми надаємо свої послуги в сучасних багатотемпературних складах, які знаходяться в Києві (Требухів), Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові, а товари доставляються нашими ексклюзивними вантажними автомобілями в різні куточки України.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: