fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МАККОМ-ГРУП

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «МАККОМ-ГРУП» — газовидобувне підприємство, яке здійснює господарську діяльність на підставі Спецдозволу № 4222 від 21.09.2012 р. на Кадобнянському родовищі, Південної ділянки, площею 31,3 км2.

За період роботи нами відновлено 6 свердловин старого фонду, та пробурено та введено в експлуатацію 2 свердловини. Проведено геолого-економічну оцінку запасів родовища та затверджено в ДКЗ України. ТОВ «МАККОМ-ГРУП» з 2012 року є стабільним постачальником природного газу за нерегульованим тарифом на паливно-енергетичному ринку України.

Родовище розміщене Калуському районі Івано-Франківської області України, відстані 12 км від Калуша. Родовище має хорошу інфраструктуру. Через нього проходить залізнична магістраль Івано-Франківськ – Калуш – Стрий та шосейні дороги Івано-Франківськ – Стрий і Калуш – Львів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: