fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Всесвіт

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

КУА «ВСЕСВІТ» є незалежною компанією з управління активами та інвестиціями, що спеціалізується на управлінні активами недержавних пенсійних фондів, пайових інвестиційних фондів та венчурних фондів. КУА «Всесвіт» заснована в 2004 році, однією з перших в Україні набула практичного досвіду управління активами недержавних пенсійних фондів та поступово розширила спектр послуг. На теперішній час КУА «ВСЕСВІТ» управляє активами 4 недержавних пенсійних фондів, 1 відкритого інвестиційного фонду та 6 венчурних пайових інвестиційних фондів. Вартість активів в управлінні перевищує 650 млн. грн. Активи фондів інвестовані в різні галузі народного господарства та економіки (медицина, переробна промисловість, телекомунікації, транспорт, нерухомість, корпоративні права, цінні папери, боргові зобов’язання). Ми гарантуємо абсолютну прозорість інвестиційного процесу, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного інвестора. Наша діяльність прозора та відкрита. Всі зусилля компанії спрямовані на збереження та примноження інвестицій наших клієнтів. Наша команда – це професіонали у сфері інвестиційного бізнесу, висококваліфіковані аналітики, чия компетенція відповідає запитам найвимогливіших інвесторів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: