fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ФС ГРУП – ДЕВЕЛОПМЕНТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

FS GROUP — вендор продуктів інформаційної безпеки, ключовий гравець на ринку Threat Intelligence України, нішовий гравець в глобальній екосистемі Infosecurity.

FS GROUP — українська компанія з кібербезпеки завтрашнього дня: від попередження до оперативного реагування та розкриття кіберінцидентів. Нашими клієнтами є великі підприємства, державні установи та бізнес-компанії України та світу. Висококваліфіковані експерти FS Group завжди готові допомогти вашій організації.

Місія компанії:
Місією компанії є забезпечення клієнтів інструментами проактивного контролю актуальних кіберзагроз та усунення ризиків, що виникають у наслідок кіберінцидентів. Кожного дня ми покращуємо свої навички в області захисту інформації для того, аби забезпечити клієнтів високоякісним сервісом та надати ефективну кібербезпекову допомогу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: