fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Едвайс Груп

Нагороди компанії:
Brand Ambassador

Станьте учасником короткого інтерв’ю або беріть участь в одному з наших тренінгів (1 учасник) для просування вашого бізнесу серед аудиторії ЕВА! Для цього за вашою рекомендацією до Європейської Бізнес Асоціації має доєднатись 1 нова компанія. Отримайте magic link для відправлення представникам вашої бізнес мережі! 

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Advice Group – це професійна консалтингова компанія, яка надає високоспеціалізовані юридичні послуги іноземним інвесторам та найбільшим українським компаніям, зокрема послуги у сфері Вирішення спорів, Податкового та Корпоративного права.
Працюючи в основному на теренах Західної України, компанія Advice Group зуміла зібрати команду висококваліфікованих фахівців, чия компетенція відповідає запитам найвимогливіших інвесторів з усього світу.
Успішний досвід реалізації понад 400 проектів дав можливість створити хорошу основу для швидшого та більш якісного рівня надання послуг. На сьогодні наша компанія, очолювана 2 партнерами з командою у 10 досвідчених юристів, є однією з лідерів на місцевому ринку ділових консультаційних послуг.
Advice Group є також соціально відповідальною фірмою, що займає активну громадську позицію, надає підтримку та приймає участь у проектах, спрямованих на розвиток регіону та України в цілому.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: