fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БІ ДЖІ ВІ ГРУП МЕНЕДЖМЕНТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

BGV Group Management — це інвестиційна компанія, яка була заснована у 2015 році з метою створення інноваційних, передових, високоефективних і унікальних підприємств в Україні для того, щоб сприяти економічному розвитку та зростанню країни. BGV контролює кілька компаній, які володіють ліцензіями на розвідку і/або видобуток корисних копалин і металів.
Ми інвестуємо в видобуток і родовища, які містять рідкісні корисні копалини, життєво важливі для сучасних технологій, в ділянки, де поклади великі та містять промислові обсяги руд. У розробці родовищ використовуються стандартні технології видобутку та обробки, які дозволяють нам досягти конкурентоспроможної собівартості.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: