fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

УКРФЕРРІ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «Укрферрі» є судноплавною компанією, яка у 2020 році відзначила своє 25-ти річчя.

Станом на сьогоднішній день організує перевезення вантажів та пасажирів на регулярній лінії між країнами Грузії, Туреччини та України. 

ТОВ «Укрферрі»  має статус національного перевізника України і є призначеним підприємством з боку держави Україна при виконанні міжнародних угод по експлуатації міжнародної поромної переправи.

Щорічно на лініях «Укрферрі» перевозиться більш  6 000  залізничних вагонів, 25 000 великовантажних автомобілів,  1 500 контейнерів, 35 000 пасажирів.

У 2021 році,  спільно з українськими, турецькими та польськими партнерами, створено  міжнародний  мультимодальний маршрут Карасу (Туреччина) – Чорноморськ (Україна) – Славкув (Польща).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: